SON DAKİKA

KUMLUCA FİNİKE KARAYOLU TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Belediyesi Hem ve Müftülüğe Tahsis Edilen Binalara Tadilat Kararı Aldı

ANTALYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, SİYASET

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Evliliği Bu Sebeple Bitti

Bu haber 27 Kasım 2018 - 16:00 'de eklendi ve 288 views kez görüntülendi.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Evliliği kadar boşanması da tabiki magazinsever bir millet olarak hepimizin dikkatini çekerek dedikodu yapmamıza vesile oldu

Gündeme bomba gibi düşen haber diye başlık atmayacağız, ülkemizde ekonomik,sosyal,siyaset o kadar gündem var iken tabiki de gündem oluşturmak maksadıyla bu haberi kaleme almıyoruz.

Peki neden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile ilgili haber yapıyoruz. Haberiniz olsun diye değil haberiniz olmasın diye, her ne kadar evlilik hayatın gayet makul ise boşanmak ta o kadar makuldür. Dört duvar arası, mahremiyet, hane içi kimi ilgilendirir ? hiç kimseyi. size ne Acun Şeyma evliliğinin boşanma sebebi, Size ne ne kadar tazminat ödeyeceği, Size ne ne kadar nafaka vereceği sizin cebinizdeki parayımı veriyor. kendi gayret ve çabası ile mücadelesi ile kazanıyor ve harcıyor. Acun ılıcalı köyünde yaşayan bir kişi olsaydı bırakın haber olmayı Acun’dan haberiniz bile olmazdı. Tabiki şöhretin ön planda olmasının dezavantajı bunlar ama ne olursa olsun, cebinde 1 tl si olanın da bankasında 1milyar dolar olanında özel hayatı adı üzerinde Özelidir.

Magazin programları haliyle çekicidir bazı kesim için ama giydiği t shirtteki yazı, yok instagramdaki fotosu vs. özel hayat diye bir kavram kalmamış her birinizde..

Her seferinde muhalefete salvolar saydıran, hükümete tabiri caizse yandaşlık yapmadan geri kalmayan En son Haber isimli site neredeyse yememiş içmemiş herkesin instagram facebook hikayelerini didik didik edip bir başlık patlatmış “Şeyma Subaşı ile ilgili yeni iddia” peki adı üzerinde iddia ise sen bunu 4-5 yaşında küçük kızı olan bir “anne” için nasıl haber olarak sitende yer veriyorsun.. Peki verdin haberi binler onbinler okuduktan sonra neden siliyorsun.. ? En son Haber’in En Son yaptığı karalama yapıp haber kaldırma alışkanlığı olduğunu bildigimden dolayı haber içeriğini screen ladık. kısacası özetle bu haber veya buna benzer haber sadece karı koca yı ilgilendirmiyor.

 

Bu ve buna benzer haber çocukları ilgilendiriyor. Basın özgürlüğü diyorsunuz da basın özgürlüğünüzde bir yere kadar olsun, yatak odası olmasın, özel hayat olmasın, kim kiminle ne yapmış olmasın.. yani size göre hiç arkadaş olmayacak. Erkeklerin sadece erkek ile, Kadınların sadece kadınlar ile arkadaşlıkları olacak !!! Be kardeşim onu da gördük, Ahmet kural Sıla durumunda size göre oda kişisel tercih konumunun didiklenmesin gidiyor.

Acun ılıcalı belki bir siyasi destek ile, belki bir büyük iş adamı desteği ile bu merdivenleri adım adım tırmandı. Siz elinden tutmadıysanız bu adımları atarken, bırakın merdivenlerde rahat ayakta dursun çekin o itmeye çalışan ellerinizi.. Bu haberin içeriği ve anlatılmak istediğimiz Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı değil..

Hadi diyelim Acun Ilıcalı olsun bu haberin içeriği, hanginiz devrile devrile, yıkıla yıkıla yenilikler peşinde koştunuz.. şahsen ben 3 kez iflas ettim artık yeniden doğrulma gücümde kuvvetimde yok ve Acun ılıcalı ‘dan yaşca küçük olmama rağmen ! peki ya hanginiz gençlik dönemlerinizde büyük acılar içinde olmanıza rağmen kendinize hedef koydunuz..

Tabi ki acun örneği tek değildir veyahut tabi ki içinizde ben koydum diyenlerde vardır. Ama bende eminim ki o biçimide o örneğe yakın olanlar “Kol kırılır yen içinde kalır” sözünü kendilerine amaç edinmiştir.

Bu haberin amacı; ÖRF, ADET, GELENEK, GÖRENEK, ÖZEL HAYAT, EVLİLİK, BOŞANMA, MAHREMİYET, TERBİYE, ÇOCUKLAR… ve Asla KADIN ve ERKEK değil…

Trajımız yüksek bir haber sitesi değiliz, ama haberciyiz..

Saygılarımızla Kumluca Haberleri

acun ılıcalı şeyma subaşı,acun ılıcalı evliliğinde şok,acun ılıcalı şeyma subaşı iddia,acun şeyma neden ayrıldı işte sebeb,acun ılıcalı boşanmasına sebep,şeyma subaşı boşanmasına sebep,acun ve şeyma boşanma sebebi,acun ve şeyma hakkında şok iddia,acun ılıcalı aldattımı,şeyma subaşı aldattımı,acun şeyma aldattımı,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane