SON DAKİKA

Kumluca da Üretici Sorunları ve Çözümler Kurultayı Yapıldı

ANTALYA, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, TARIM HABERLERİ

Kemer Kumluca Karayolu Trafik Kazası 2 Ölü 4 Yaralı

FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

Afrin e Finike Portakalı Dualarla Yola Çıktı

Bu haber 29 Ocak 2018 - 21:01 'de eklendi ve 150 views kez görüntülendi.

FİNİKE BELEDİYESİNDEN MEHMETÇİK’E PORTAKAL

Finike ‘den Zeytin Dalı harekatına destek amaçlı bir Kamyon Portakal dualar ile uğurlandı.

Sarıoğlu, kadınıyla, çocuğuyla, yaşlısıyla partisiyle herkesin dualar ile Mehmetçiğe destek olmaya çalıştığını ve bu harekatın bir an önce teröristlerden arınıp bir an önce yurda dönmelerini temenni ettiklerini dile getirdi. Mehmetçik için karınca kararınca yanlarında olduklarını simgelemek adına Finike ‘den Afrin’e bir kamyon portakalı Türk Silahlı Kuvvetlerine teslim edilmek üzere dualar ile yola çıkarıyoruz” dedi.

HEDEF KIZIL ELMA

Hedef Kızıl Elma yazılı pankart ile yola çıkan Finike Belediyesine ait kamyonu uğurlama törenine,
Finike Garnizon komutanı, Finike Ak Parti İlçe Başkanı Osman Aladağ, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş, Başpehlivan Orhan Okulu, Orhan Okulu’nun hocası Kemal Yılmaz ‘da katıldı.

 

Kumluca Haberleri olarak, Finike halkını ve Finike Belediyesini kutluyor, Kazası belasız Askerlerimize ulaşmasını temenni ediyoruz..

A. Kerim GER

Kumluca Haberleri, Finike Haberleri, Osman Sarıoğlu, Finike Belediye Başkanı, Kemal Yılmaz, Orhan Okulu, Kutbo FAtih Durdaş, Finike Kızıl Elma Kamyonu, Finike den Mehmetçik için Portakal, Mehmetçiğe portakal Finikeden, Finike den C vitamini,

 Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane