SON DAKİKA

AK Parti Kumluca Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Bu haber 01 Haziran 2018 - 22:22 'de eklendi ve 117 views kez görüntülendi.

Kumluca Ak Parti Seçim koordinasyon Merkezi, Antalya Ak parti il Başkanı, Antalya Milletvekili Mustafa Köse ‘nin katılımıyla açıldı.

Kumluca Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışını yapıldı.

Açılışta  “AK Parti iktidarı döneminde Türkiye’de refah ve kalkınma çok ciddi seviyeye geldi. Şu anda dünyanın en büyük 17 projesinin 10 tanesi Türkiye’de. Bir taraftan terörle mücadele yürütülüyor. Diğer taraftan da ülkenin çok ciddi bir kalkınma hamlesi söz konusu. Türkiye bunları eskisi gibi birlerine eyvallah çekerek, yapmıyor. Kendi gücüyle milletinin gücüyle kendi iradesiyle bunları gerçekleştiriyor” dedi.

“Yönetecekleri adam istiyorlar”

Türkiye’yi eskiden uzaktan kumanda ile yönetmeye çalışanların milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’ı ülkenin başında istemediğine dikkat çekilirken, “Çünkü onlar yönetecekleri insanı istiyorlar. Recep Tayyip Erdoğan kimseyle küsmez, kimseyle ipleri koparmaz ama memleketin, milletin menfaatleri neredeyse zerre de taviz vermez. Dimdik durur. İşte onun bu özelliği bu ülkenin bu kadar yükseliş sürecine girmesinde en önemli neden” diye konuştu.

“Erdoğan’ın rakibi yok”

Başkan Türel, “Önemli bir siyasi analist ve anket uzmanı Adil Gür Antalya’daki bir konuşmasında, ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı rakibi ne Muharrem İnce, ne Meral Akşener, ne bir başkası. Erdoğan’ın rakibi döviz kuru, Dolar, Euro, Amerika, Avrupa. Recep Tayyip Erdoğan’ın rakibi bunlar’ dedi. Onlar niye istemiyorlar? Kalkınan bir Türkiye’yi milletin liderini birlikte görmek istemiyorlar.”

“Başaramayacaklar”

Gezi Olayları, 17-25 Aralık, 15 Temmuz’da AK Parti iktidarını görevden uzaklaştırmak isteyenlere milletin fırsat vermediğini belirten, “24 Haziran seçimleri bu memleketi teslim almak isteyenlerle teslim etmek istemeyenlerin mücadelesidir. Başaramayacaklar. Bu bir istiklal ve istikbal mücadelesidir. Onun için çok çalışmamız lazım” ifadelerini kullandı. –

 

 

KUMLUCA HABERLERİ ANTALYAKumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane