SON DAKİKA

KUMLUCA FİNİKE KARAYOLU TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Belediyesi Hem ve Müftülüğe Tahsis Edilen Binalara Tadilat Kararı Aldı

ANTALYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, SİYASET

Antalya da 1468 Personel ile Huzur Uygulaması

Antalya Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen huzur uygulamasında 4 bin 665 kişi sorgulandı. Kumluca web Antalya Haberleri

Bu haber 12 Kasım 2018 - 18:20 'de eklendi ve 275 views kez görüntülendi.

Kumluca web Antalya Haberleri

 

Antalya Emniyet Müdürlüğünce gerçekleştirilen huzur uygulamasında 4 bin 665 kişi sorgulandı.

Emniyetten yapılan yazılı açıklamaya göre. mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması için Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen uygulamaya toplam bin 468 personel, 401 ekip, bir helikopter ve bir dedektör polis köpeği katıldı.

Şehir giriş çıkışları ile kent merkezinde önceden tespit edilen 35 hassas noktada ve 206 umuma açık iş yerinde şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapılan uygulamada sorgulanan 4 bin 665 kişiden arandığı tespit edilen 27 kişi yakalandı.

Yapılan incelemede 7 şahıs gözaltına alındı, 6 şahsa adli ve idari işlem yapıldı.

Ayrıca, kontrol edilen 247 araç sürücüsünden 22’sine 10 bin 479 lira cezai işlem uygulandı, 2 araç trafikten men edildi.

Açıklamada, huzur ve güven ortamının devamının sağlanması amacıyla çalışmaların aynı kararlılıkla devam edeceği bildirildi.

Kumluca web Antalya Haberleri

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane