SON DAKİKA

Antalya da Polis Mağarada Kar Maskeli Sapığı Aradı

Bu haber 29 Eylül 2018 - 17:41 'de eklendi ve 339 views kez görüntülendi.

Antalya da kar maskeli bir kişinin Konyaaltı sahili ve vatandaşların fotoğrafını çektiği ihbarı polisi alarma geçirdi. Polis ve özel güvenlik görevlileri falezlerdeki mağaralarda ve ağaçlık alanda şüpheliyi aradı fakat bulamadı.

Antalya’da kar maskeli bir kişinin Konyaaltı sahili ve vatandaşların fotoğrafını çektiği ihbarı polisi alarma geçirdi. Polis ve özel güvenlik görevlileri falezlerdeki mağaralarda ve ağaçlık alanda şüpheliyi aradı. Polisin çalışmalarına rağmen şüpheli bulunamadı.

KAR MASKELİ SAPIK, SAHİLDEKİLERİN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ

Olay, saat 10.30 sıralarında Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda (Konyaaltı sahili) meydana geldi. Kar maskeli bir kişinin sahilin ve vatandaşların fotoğrafını çektiği ihbarı üzerine polis ekipleri inceleme başlattı.

MAĞARA VE ÇALILIK ALANDA ARAMA YAPILDI

Bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Kısa süre içinde belirtilen yere gelen ekipler, şüpheliyi bulmak için falezlerde yer alan mağaralarda ve çalılık alanda arama yaptı.

ŞÜPHELİ BULUNAMADI

Çalışmalara Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda görevli özel güvenlik görevlileri de destek verdi. Polisin çalışmalarına rağmen şüpheli bulunamadı.

 

Kumluca web – Konyaaltı haberleriKumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane