SON DAKİKA

KUMLUCA FİNİKE KARAYOLU TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Belediyesi Hem ve Müftülüğe Tahsis Edilen Binalara Tadilat Kararı Aldı

ANTALYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, SİYASET

Chp Kumluca Belediye Başkan Aday Adayı İsa Güzel

Bu haber 30 Kasım 2018 - 19:39 'de eklendi ve 1.152 views kez görüntülendi.

Mart 2019 Yerel Seçimleri için Antalya Muratpaşa Belediyesinde görevinden istifa ederek Kumluca CHP Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını 30 Kasım (bugün) Kumluca CHP ilçe teşkilatında gerçekleştiren Güzel, adaylığı ile ilgili süreci ve Kumluca için hedeflerini aktardı.

İsa Güzel Konuşmasında;

“Aday adaylığım ile bana her türlü desteği verdiğiniz için öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Bildiginiz gibi 2014 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca Belediye Başkan Adayı olarak gayret ve çalışmalarımız ile partimizin oy oranını belirgin bir şekilde arttırdık, seçimi kazanamadık.

O tarihlerde beraber yürüdüğümüz arkadaşlarım ile bundan sonraki beş yıl sonucunda tekrar bu göreve talib olacağımı söyledim. Göreve tekrar iade edildiğimde Burdur Bucak ta görevlendirildim. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ‘ın Muratpaşa belediyesinde aldığım göreve geldiğimde belediyecilik adına çok şey öğrendim.

Muratpaşa Belediyesindeki sürecimde belediyeciliğin asli ve sosyal hizmetlerinin ne derece de yapıldığı hususunda bilgi sahibi oldum. Sosyal belediyecilik anlayışım ile orada öğrendiğim hususları doğduğum Kumluca ilçesinde daha da iyilerini sizler ile beraber gerçekleştireceğiz inşallah.

Bugün biraz Kumluca da aracım ile dolaştım, araç park yeri Kumluca’mızın en büyük sorunlarından biri haline getirilmiş. Yollara çakılan demir kazıklar malesef hem esnafların işlerine hem de araçlarda görünmez kazalar ile maddi zararlara sebeb olduğunu gördüm.

Partim bu görevi bana verir ise Kumluca da yapacağımız çok şey var. Belediyecilikte yol, kaldırım, su gibi görevleri her belediye yapıyor, asıl sosyal belediyecilikte neler yapılabilir bunların üzerinde projelendirip çalıştım.

Kumluca ‘nın 41 Mahallesinin sorun ve istekleri hepsi aynı değil, her mahallenin sorununun çözümü için bu göreve tekrar aday oldum. sizler ile birlikte başaracağız. “dedi.

Kumluca da daha önce adaylığını açıklayan Mustafa Köleoğlu ile birlikte birlik mesajı veren isa güzel, partim hangimize görev veririse her ikimiz de bu görev doğrultusunda çalışacağını söyledi.
Kumluca Haberleri

 

İSA GÜZEL KİMDİR ?

 

isa güzel,isa güzel kimdir,isa güzel kumluca başkan adayı,chp kumluca adayı kim,chp kumluca belediye başkan adayı isa güzel,kumluca chp aday adayları,kumluca chp aday adayı,chp kumluca isa güzel,isa güzel haberleri,isa güzel nerede görev yaptı,isa güzel kumluca nın neresinden,kumluca isa güzel seçim haberi,kumlucahaber,kumluca-haberler,kumluca haberleri, kumluca,haber,haber,haberleri,kimdir,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane