SON DAKİKA

KUMLUCA FİNİKE KARAYOLU TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Belediyesi Hem ve Müftülüğe Tahsis Edilen Binalara Tadilat Kararı Aldı

ANTALYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, SİYASET

CHP’de kritik gün toplantıda adaylar belirlenecek

Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bugün toplanacak CHP Merkez Yürütme Kurulu’nun ikinci bölüm belediye başkan adaylarını açıklanması bekleniyor. Açıklanacak sayının 15 gün önce olduğu gibi yüz civarında olması bekleniyor. CHP’nin kalesi olarak görülen İzmir için adı geçen isim, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe.

Bu haber 12 Kasım 2018 - 18:27 'de eklendi ve 368 views kez görüntülendi.

CHP’de bugün parti yönetiminin fazla aday adayı olmayan ve güçlü uzlaşının olduğu il-ilçeler için karar vermesi bekleniyor. AK Parti’nin güçlü olduğu bölgelerde bir an önce çalışmaya başlanması masanın bir diğer önemli gündem maddesi.

PARTİ DIŞI İSİMLER SIR GİBİ SAKLANIYOR

CHP’de başta büyükşehirler olmak üzere çok sayıda isim kulislerde konuşulmaya devam ediyor. Milletvekilleri ve hâlihazırda görev yapan belediye başkanları listelerde başı çekiyor. Parti dışından düşünülen isimler Genel Merkez tarafından sır gibi saklanıyor. Kulislerdeki bir diğer iddia ise kazanma şansı olan en az üç ilde parti dışından isimlerin aday yapılacağı yönünde.

İZMİR’DE BUĞRA GÖKÇE SÜRPRİZİ

İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe’nin İzmir Büyükşehir, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya’nın Muğla Büyükşehir ve yine Tekirdağ Belediyesi Su Kanalizasyon İşleri Genel Müdürü Şafak Başa’nın Tekirdağ adaylığı için isminin geçtiği iddia edildi.

Kumluca web siyaset haberleri

 

chp,chp başkan adayları,chp belediye başkan adayları,chp antalya adayı,chp kumluca adayı,chp finike adayı,chp demre adayı,chp kumluca haberleri,kumluca web, kumluca sondakika, elmalı chp adayı,korkuteli chp adayı,alanya chp adayı,kepez chp adayı,muratpaşa chp adayı,muratpaşa chp adayı,kemer chp adayı,cumhuriyet halk partisi kumluca,

 

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane