SON DAKİKA

Fetö den Finike Jandarma Bölük Komutanı Gözaltına Alında

Bu haber 17 Ekim 2018 - 4:52 'de eklendi ve 346 views kez görüntülendi.

Kumluca Web – Fetö Haberleri Antalya

 

KRİPTO MAHREM FETÖ OPERASYONLARI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının Soruşturma kapsamında, Jandarma Genel Komutanlığı bünyesindeki asker şahıslardan FETÖ’nün Mahrem İmamlar ile örgüt mensubu askerler arasında iletişim yöntemi olarak kullanıldığı, ankesörlü telefonlar ile kontörlü büfe telefonlarından periyodik ve ardışık arama sistemiyle haberleştikleri ve FETÖ terör örgütü ile irtibatları tespit edilen görevdeki yüzbaşı ve üsteğmenlerin yakalanması için çalışma başlattı.

ANKARA TEM BİR ÇOK İLDE OPERASYON BAŞLATTI

Soruşturma kapsamında tespit edilen 50 Şüpheli kişinin yakalanması için Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele şube müdürlüğü görevlileri ülke genelinde operasyon başlattı. Operasyon kapsamında Antalya Finike ilçe Jandarma Komutanlığında görevli Bölük komutanı Jandarma Üsteğmen H.A polis tarafından soruşturma kapsamında gözaltına alındı. Gözaltına alınmasının ardıdan Finike de sağlık kontrolünden geçirildi.

Finike Bölük Komutanı H.A. ifadesinin alınması ve sorgulanması için Ankara ‘ya gönderildi.

 

Kumluca Web – Fetö Haberleri Antalya

finike fetö,finike fetö operasyonu,antalya fetö operasyonu,antalya fetö jandarma komutan,finike fetö jandarma komutan,kumluca haberleri,finike,kumluca,fetö,pdy,mahrem imam kumluca,mahrem imam antalya,mahrem imam finike,akdeniz fetö operasyonu,sondakika fetö,kumlucaweb,haber,haberi,haberler,haberleri,jandarma kripto fetöcü,kumluca kripto fetöcü,finike kripto fetöcü,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane