SON DAKİKA

Finike Portakal Tüccarı Evinde Ölü Bulundu

Bu haber 28 Haziran 2018 - 4:45 'de eklendi ve 1.596 views kez görüntülendi.

Kapının açılmaması ve evden gelen ağır koku üzerine ev sahibi polise haber verdi. ihbar üzerine eve gelen polis, kapıyı bir çilingir vasıtasıyla açtı

#FinikeHaberleri, #Kumlucaweb

Finike ‘de, portakal, narenciye ticareti ile uğraşan Azerbaycan Uyruklu 64 yaşındaki Medzhyd Nukhiyev , evinin yatak odasında bulunan dolapta, elektrik kablosuyla boynundan asılı halde ölü bulundu.

 

EV SAHİBİ POLİSE HABER VERDİ

Finike Yenimahalle Bahçelievler sitesi lale blok’ta meydana gelen olayda, portakal tüccarının 2018 şubat ayından bu yana yalnız olarak yaşayan Medzhyd Nukhiyev ‘den haber alamayan ev sahibi, dün site içerisindeki eve tekrar gitti. Kapının açılmaması ve evden gelen ağır koku üzerine polise haber verdi. Ev sahibinin ihbarı üzerine eve gelen polis ekipleri, kapıyı bir çilingir vasıtasıyla açtırarak eve girdi.
Ev içerisinde yapılan incelemede, Azeri uyruklu Medzhyd Nukhiyev, evin yatak odasında bulunan kıyafet dolabında boynundan elektrik kablosu ile asılı halde ölmüş olarak bulundu.

İLK İNCELEMEYE GÖRE 5-6 GÜN ÖNCE ÖLDÜĞÜ BELİRLENDİ

Savcılığın ve olay yeri inceleme ekiplerinin ilk incelemelerine göre 5 -6 gün önce öldüğü tahmin edilen 64 yaşındaki Medzhyd Nukhiyev otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.
Savcılık olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Finike Haberleri, Kumluca web, Antalya

 

Finike ölüm haberleri, finike vefat edenler,kumlucahaber,kumluca-haberleri,kumluca haberleri,finike,kumluca,finike-haberleri,finike-haber,finike haberleri, kumluca ölüm haberleri, polis, finike savcılık,finike çilingir,çilingir,Finike yenimahalle,Finike bahçelievler sitesi,azerbaycan uyruklu medzhyd nukhiyev,Elektrik kablosu ölü bulundu,boynundan asılı bulundu,sondakika batı akdeniz haberleri,batıantalya kumluca web haberleri,batıakdeniz kumluca web haberleri,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane