SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Hortum marangoz atölyesini yerle bir etti.

Gece biranda oluşan hortum Sarılar Mahallesi Şelale Caddesinde bulunan marangoz atölyesini yerle bir etti.

Bu haber 27 Ocak 2018 - 12:22 'de eklendi ve 30 views kez görüntülendi.

Manavgat ilçesinde gece biranda oluşan hortum Sarılar Mahallesi Şelale Caddesinde bulunan marangoz atölyesini yerle bir etti.

 

Manavgat genelinde etkili olan fırtına, günlük hayatı olumsuz etkiliyor. Önceki gece şiddetini artıran fırtınayla birlikte ortaya çıkan hortum Sarılar Mahallesi Şelale Caddesi üzerinde bulunan Önder Doğan’a ait marangoz ve mobilya atölyesinin çatısını uçururken duvarlarını da yıktı.

 

Vatandaşların haber vermesi üzerine işyerine gelen Doğan, gördüğü manzara karşısında şaşkına dönerken yıkılan çatının altında kalan eşyalarının bir bölümünü yağmurdan ve fırtınadan etkilenmemesi için kapalı bir alana taşıdı. Doğan, iş makinelerini ise branda ile örterek önlem almaya çalıştı.

 

Havanın aydınlanmasıyla birlikte işyerinin uçan çatısı kaldırılırken ortaya çatısı ve 2 duvarı olmayan marangoz atölyesi çıktı.

 

Kumlucaweb Manavgat haberleriKumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane