SON DAKİKA

KUMLUCA FİNİKE KARAYOLU TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Belediyesi Hem ve Müftülüğe Tahsis Edilen Binalara Tadilat Kararı Aldı

ANTALYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, SİYASET

iyi Parti Kumluca Belediye Başkan Aday Adayı kim

Bu haber 01 Aralık 2018 - 22:00 'de eklendi ve 464 views kez görüntülendi.

İlk yerel seçim sınavını verecek olan İYİ Parti’de aday adaylığı başvuruları başladı.

İlk yerel seçim sınavını 31 Mart seçimlerinde verecek olan partide aday adaylığı başvurularının bugün itibariyle başladı.

İYİ parti Duyuruda başvuru sürecinin 15 Aralık’ta sona ereceği bildirildi.
İYİ Parti’de Büyükşehir ve İl Belediye Başkanlıkları aday adaylığı başvuruları Genel Merkez’den kabul edilirken, İlçe ve Belde belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurularının İl Başkanlıklarına yapılacağı açıklandı.
İYİ Parti resmi Twitter hesabından paylaşılan duyuruda, “Mahalli İdareler Genel Seçimleri için aday adaylığı başvuru süreci 1 Aralık’ta başlıyor. #TürkiyeİYİOlacak” ifadelerine yer verildi.

KUMLUCA İYİ PARTİ ADAYI KİM OLACAK ?

Kumluca siyasetinde gün geçmiyor ki hem siyasi kulisler hem halk nezninde yeni bir isim ortaya çıkıyor ve seçim ile alakalı program düşünce ve oy oranları yer değiştiriyor. İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi seçim ittifikında iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in dün ki konuşmasında bir takım ipuçları da paylaşıldı aslında Ankara’da ortak bir aday ile ve bu adayın İyi Parti çatısı altında olması, Chp’nin güçlü olduğu illerde İstanbul ‘da Chp çatısı altında olması gibi masa da konuşulan fikirlerin tartışıldığı basına yansıdı.

İyi Partinin Antalya’da da ısrarcı olduğu yönündeki basında yer alan haberlerin aslını yansıtmadığını Meral Akşener dile getirdi. İttifak çalışmalarında nasıl yol izleneceği, başkan ve başkan yardımcısı meclis üyelerinin sıralaması gibi durumlar halen ittifak görüşmelerinde yer almakta..

Yayıncılık ilkelerimiz gereği adaylık konusunda isimlerin net ve resmi olarak başvuru gerçekleştirmedikleri için bu isimleri haber içeriğimizde sizlere aktaramıyoruz.

 

Evet, Kumluca iyi parti teşkilatı olası bir ittifak durumunda ittifak sonucuna göre Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Partinin Türkiye genelinde nasıl seçimlere gideceği hususu netleştiğinde adaylık hususunda da açıklamasını gerçekleştirecektir.

2019 Yerel Seçimleri Kumluca ilçesi bakımından gayet çekişmeli olacağı şimdiden siyasi kulislere yansımakta..
Kumluca Haberleri olarak, İlçemizde siyasi haber ve içerikleri etik kurallarımız dahilinde sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz..

A.Kerim GER Kumluca Haberleri

iyiparti,iyi parti antalya adayı,iyi parti kumluca adayı,iyi parti aday çıkaracakmı,iyi parti ilde aday çıkaracakmı,iyi parti chp ittifak,iyiparti kumluca belediye başkan adayı,iyi parti kumluca başkan adayı,iyi parti antalya başkan adayı,iyi parti haberleri kumluca,kumlucahaber,kumlucahaberleri,kumluca,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane