SON DAKİKA

Kars Sedanur Güzel Cinayetinde Kumluca Gelişmesi Ne ?

Bu haber 29 Eylül 2018 - 3:34 'de eklendi ve 2.344 views kez görüntülendi.

Kumluca Haberleri, Kumluca web, ÖZEL HABER !

Kars Sedanur Güzel Cinayetinde Kumluca Gelişmesi Ne ?

 

Kars’ın Kağızman ilçesi Paslı köyünde 16 Eylül’de yabani meyve toplamaya çıkan 9 yaşındaki Sedanur Güzel kaybolmuştu.

Köylülerle kırsalda yapılan arama çalışmalarından sonuç alamayan aile, durumu jandarmaya bildirmişti. İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timleri, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) görevlileri çocuğun bulunması için çalışması başlatmış ve aramalar sonucu Sedanur’un cesedi köyün 1 kilometre uzağında üzeri taşlarla örtülü halde bulunmuştu.

Peki Kars Kağızman Paslı köyündeki bu olay ile Kumluca ilçesi gelişmesi ne ? Kumlucahaberleri özel haberimizi Sedanur Güzel ile ilgili soruşturmayı yürüten savcılığın yayın yasağının kaldırılmasından sonra takipçilerimiz ile paylaşacağız..

Kumluca ‘nın haber alma özgürlüğü…”

 

Kumluca Haberleri Gündem

kumlucahaber,kumluca haberleri,kars sedanur güzel,sedanur güzel olayında yeni tutuklama,kars kağızman sedanur güzel kumluca, antalya kumluca sedanur güzel, cinayeti işleyen kim, cinayeti kimler işledi,sedanur güzel olayı Kumluca,Kumluca haberleri özel haber,kumluca özel haber,kumlucaweb özel haber,kumlucasondakika,kumluca cinayet,kumluca kars seda olayı nedir?,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane