SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Kepez de 6 Okul 6 Altın Şahsiyet Projesi

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği 6 Okul 6 Altın Şahsiyet konulu eğitim projesinde, olimpiyat ve dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu anıldı.

Bu haber 22 Ocak 2018 - 15:14 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği 6 Okul 6 Altın Şahsiyet konulu eğitim projesinde, olimpiyat ve dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu anıldı.

 

Kepez Belediyesi’nin Kepez Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle başlattığı 6 Okul 6 Altın Şahsiyet başlıklı eğitim projesinde, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden olimpiyat ve dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu anıldı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, Mobil Ortaokulu, Şehit Atilla Nizam İlkokulu ile Kepez Anadolu Lisesi öğrencileri ortaklaşa gösterileriyle milli haltercinin hayatından kesitler sundu.

 

Çocukluk hayatı da anlatıldı

 

Henüz 15 yaşındayken Brezilya’daki dünya gençler halter şampiyonasında 52 kiloda 2 altın madalya kazanarak ilk şampiyonluğunu elde eden mili halterci, 18 Kasım 2017’de beyin kanaması geçirmesi sonucu hayatını kaybetmişti. Cep Herkülü lakaplı Süleymanoğlu için düzenlenen etkinlikte, Bulgaristan doğumlu sporcunun çocukluktan başlayıp olimpiyat şampiyonu olduğu ana kadar hayatından kesintiler anlatıldı.

 

Şubat’ta şair Karakoç anılacak

 

Geçen ay Barış Manço için yapılan etkinlik, gelecek ay şair- gazeteci Abdurrahim Karakoç için farklı okulların öğrencilerinin sunumuyla hatırlanacak. Ardından Nurettin Topçu, Adile Naşit ve Neşat Ertaş için benzer etkinlikler tekrarlanacak.

kepez haberleri,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane