SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Kumluca Adrasan Cinayetinde Çalışma Başlatıldı

Bu haber 27 Ağustos 2018 - 4:59 'de eklendi ve 3.945 views kez görüntülendi.

Kumluca ilçesinde yol kenarında ceset bulundu. Av tüfeğiyle öldürüldüğü anlaşılan kişinin kimliğinin belirlenmesi ve cinayet şüphelisinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Antalya Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kumluca’ya bağlı Adrasan Mahallesi Adrasan Kalesi yolu üzerindeki Karaot mevkisinde 24 Ağustos Cuma günü saat 22.00 sıralarında yol üzerinde bir kişinin hareketsiz yerde yattığı bilgisi üzerine, olay bölgesine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemede yerde yatan şahsın av tüfeğiyle vurularak öldürüldüğü belirlendi. Üzerinden kimlik çıkmayan maktulün yapılan parmak incelemesi sonucunda da kimliği tespit edilemedi.

Ölen kişinin cinsiyeti açıklanmazken, kimliğinin belirlenmesi ve olayı gerçekleştiren şüphelinin tespit edilerek, yakalanması için çalışmaların sürdüğü belirtildi.

KUMLUCA ADRASAN DA Kİ OLAY İLE İLGİLİ ÇOK YÖNLÜ SORUŞTURMA

 

Kumluca ilçe Jandarma ve Savcılık soruşturması sonrasında resmi açıklamalar akabinde gelişmeleri www.kumlucahaberleri.net ve www.kumlucaweb.com sitelerimizde bulabilirsiniz. Soruşturma kapsamında yayın ilkelerimiz gereği resmi açıklama haricinde bilgilere yer vermemekteyiz.

ANTALYA KUMLUCA HABERLERİ / KUMLUCA WEB

Adrasan cinayet,kumluca cinayet,kumluca-ölüm-haberleri,kumluca ölüm haberleri,kumluca sondakika,kumluca,kumlucahaber,kumluca-haberleri,kumluca haberleri,kumluca adrasan haberleri,kumluca-adrasan-haberleri,sondakika kumluca,kumluca-sondakika-haberleri,kumluca-ölüm,kumluca da ölen şahıs,kumlucaweb,kumlucahaberi,kumluca-cinayet-haber-gelişmeler,kumluca-da-tutuklananlar,kumluca da tutuklananlar,kumluca haber sitesi,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane