SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Kumluca da 17 Kişilik Rüşvet Usulsüzlük Operasyonu

Bu haber 06 Temmuz 2018 - 17:43 'de eklendi ve 1.428 views kez görüntülendi.

KUMLUCA DA RÜŞVET USULSÜZLÜK OPERASYONU

Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerinin  fiziki ve teknik takibi sonrasında dün sabah saatlerinde Kumluca ilçesinde aralarında ilçe Emniyet Müdürlüğü Personeli, Kumluca da görevli kamu görevlileri, Esnaf ve STK Başkan yardımcısının da aralarında bulunduğu 17 kişi Usulsüzlük ve rüşvet suçlamasıyla gözaltına alındı.

İDDİALAR ÖZEL PLAKA ALIMLARINDA RÜŞVET

Soruşturma kapsamı hakkında alınan bilgiye göre kişilerin özel plaka alımlarında kişi kayırma, rüşvet alma, rüşvet verme, usulsüzlük hakkında soruştuma açıldı.
Gözaltına alınan kişilerin Emniyet müdürlüğünde işlemleri devam ediyor. Emniyetin ardından kaç kişinin mahkemeye sevk edilip edilmeyeceğiniz www.kumlucaweb.com ve www.kumlucahaberleri.net tarafından sizlere aktaracağız..

kumluca da rüşvet operasyonu,kumluca da usulsüzlük,kumluca rüşvet,kumluca özel plaka,kumluca oda başkan yardımcısı göz altında,kumluca da 17 kişi gözaltında,kumluca da kaçakçılık şube operasyon yaptı,kumluca-haber,kumlucahaberleri,kumluca-haberleri,kumluca haberleri,kumluca,emniyet,polis,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane