SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Kumluca da Fırınlar Denetlendi

Antalya’nın Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller üreten iş yerleri denetlendi.

Bu haber 31 Ocak 2018 - 14:36 'de eklendi ve 37 views kez görüntülendi.

Kumluca ilçesinde faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller üreten iş yerleri denetlendi.

 

Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller üreten iş yerlerini denetledi. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki fırın ve unlu mamuller üreten iş yerlerine gerçekleştirdikleri denetimlerde genel temizlik, hijyen kuralları, çalışanların portör muayeneleri, iş yeri ruhsatlarını inceledi.

 

Vatandaşların temel besin maddesi olan ekmeğin üretildiği fırınları periyodik olarak denetlediklerini bildiren Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe, denetimlerde bugüne kadar herhangi bir olumsuzluğa rastlamadıklarını söyledi.

 

Denetimlerde ekmeklerin gramajına da özellikle dikkat ettiklerini anlatan Çataltepe, “Ekmeklerin gramajlarının büyük çoğunluğunun belirlenen limitin üstünde olduğunu tespit ettik. Üretim yerlerinin genel temizliği ve ruhsatları konusunda eksiklik bulunan iş yerlerimizi uyardık. İkinci bir denetime kadar eksikliklerin giderilmesi konusunda uyarıda bulunduk. Bu konuda fırıncılarımıza, unlu mamuller üreten iş yeri sahiplerimize teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da denetimlerimiz rutin olarak devam edecek” dedi.

 

Kumluca haber, kumlucaweb,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane