SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Kumluca da Parkta Erkek Cesedi Bulundu

Bu haber 09 Eylül 2018 - 1:19 'de eklendi ve 5.057 views kez görüntülendi.

#Kumlucaölümhaberleri, #kumlucahaber, #kumlucaceset, #kumlucacinayet,#kumlucasondakika, #kumluca,

#Kumlucahaberleri ‘nin aldığı bilgiye göre, Bağlık Mahallesinde bulunan, eski adıyla Hükümet Konağı Parkı, yeni ismiyle Hüseyin Gürkan Parkında öğlen sonu parkta görevli personel, bir kişinin tuvalet kısmında hareketsiz yattığını farketti.

Personelin durumu Kumluca ilçe Emniyet müdürlüğüne ve 112 İlk yardım ekiplerine bildirmesi ile, olay yerine gelen Polis ve İlk Yardım Sağlık Ekibi kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

KİŞİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ.

Olay yerinde incelemelerde bulunan, güvenlik ekipleri cesedin 25 Yaşında İbrahim Ö. olduğunu tespit etti.
Cenaze aracı ile kişi Kumluca Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. İbrahim Ö ‘nün kesin ölüm sebebi için cenazenin Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderileceği bilgisi verildi.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

kumluca hüseyin gürkan parkı,kumluca da ceset,kumluca erkek cesedi,kumluca-ölüm-haberleri,kumluca-haber,kumluca-haberleri,kumluca,kumluca haberleri,kumluca da bir kişi öldü,kumluca sondakika,Kumluca devlet hastanesi morg,antalya adli tıp kurumu, kumluca otopsi,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane