SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Kumluca Festivali Muazzez Ersoy Konseri

Muazzez Ersoy,Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında konser verdi.

Bu haber 30 Nisan 2018 - 0:56 'de eklendi ve 94 views kez görüntülendi.

Muazzez Ersoy, Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında konser verdi.

Karatepe Stadı’nda gerçekleştirilen konser öncesi festival tertip komitesi ve gecenin sponsorlarına plaket verildi. Muazzez Ersoy’a, Kumluca Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Altınay sanatçının adının yazdığı ve Türk bayrağının bulunduğu poşu hediye etti. Muazzez Ersoy poşuyu görünce, “Üzerinde adım yazıyor. Birde bayrağımızın resmi var. Bayrağımız ilelebet yaşayacak, var olacak” dedi.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ersoy, sevilen parçalarını seslendirdi. Zaman zaman hayranlarıyla fotoğraf çektirip, şarkılarını birlikte söyleyen Ersoy, alanda nostalji rüzgarı estirdi. –

 

KUMLUCA FESTİVALİ HABERLERİ ANTALYAKumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane