SON DAKİKA

Kumluca Hot Döner ‘den 18 Mart Kazancı Mehmetçik Vakfına

Bu haber 17 Mart 2018 - 0:05 'de eklendi ve 37 views kez görüntülendi.

ÇANAKKALE RUHU AFRİN ‘DE

18 Mart Destansı Çanakkale Zaferinin 103.Yıldönümünde Kumluca’da faaliyet gösteren işletmeciliğini Kemal Çiftçi’nin yaptığı HOT DÖNER, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nın “Zeytin Dalı” Harekatına destek olmak amacıyla, 18 Mart Pazar günü bir günlük kazancının tamamını Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını açıkladı.

18 MART PAZAR GÜNÜ TÜM KAZANCIMIZI MEHMETÇİK VAKFINA BAĞIŞLAYACAĞIZ

Kemal Çiftçi yaptığı açıklamada, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizin mensublarının zorlu şartlar altında vatanın birliğini, bütünlüğüne kast eden terör gruplarına yönelik çalışmalar neticesinde bizler evlerimizde rahat uyuyabiliyoruz, askerlerimize dualarımızla her zaman yanında olduğumuz gibi maddi olarakta küçükte olsa bir katkı sağlamak amacıyla, 18 Mart günü işyerimizin açılışından kapanışına yapacağı tüm kazancı Mehmetçik Vakfına bağışlayacağız.

Bizler Devletimizin ve Askerimizin her zaman yanındayız. Bölge halkımızında bu düşüncemize maddi ve manevi destek olmak istemesi, telefon ile ,mesaj ile bizlere katkı sağlaması gösteriyorki bizler birlik olarak üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir engel yok. 18 Mart Pazar Günü tüm bölge halkımızı işyerimize bekliyoruz.” dedi.

“GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ”

 

kumluca hot döner, hot döner mehmetçik vakfı, kemal çiftçi hot döner, kumluca hot döner kazancını mehmetçik vakfına bağışlayacak, 18 mart kazancı mehmetçik vakfına, kumluca zeytindalı harekatına destek, mehmetçik, mehmetçik vakfı kumluca, hot döner, mehmet beslekoğlu hot döner, ömer şeyhin hot döner, kemal çiftçi,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane