SON DAKİKA

Kumluca Yeni Belediye Başkanı Yusuf Göven Oldu

Bu haber 01 Mayıs 2018 - 22:07 'de eklendi ve 1.071 views kez görüntülendi.

 

24 Haziran 2018 Seçimlerinda Antalya’dan Milletvekili olmak üzere görevinden ayrılan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin ÇETİNKAYA’nın yerine Kumluca Belediye Başkanlığı görevi için Ankara’da bugün mülakat ve görüşmeler gerçekleştirildi.

Antalya Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kumluca Ak Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer, Ankara’ya Kumluca Belediye başkanlığı görevini üstlenecek 3 Meclis üyesi ile birlikte gitti.
Kumluca Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri Erdeniz YAVUZ, Avukat Yusuf GÖVEN ve Şefik durdaş, Ankara Ak Parti Genel Merkezinde Yerel yönetim sorumluları ve ardından Türkiye Cumhuriyet’inin Son Başbakanı Binali YILDIRIM ile görüştü.

KUMLUCA’NIN YENİ BELEDİYE BAŞKANI YUSUF GÖVEN OLDU…

Yapılan görüşmeler neticesinde Kumluca Belediye Başkanlığı Görevine Avukat Yusuf GÖVEN uygun görüldü.
Kumluca Web, Kumluca Haberleri olarak kulis bilgilerine göre, Ak Parti Genel Merkezinde Yerel seçimlere kadar sürdürülecek görev değerlendirilerek, yapılacak olan yerel seçimlerde Kumluca Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak tekrar görev verilebileceği bilgisine ulaştık..

 

 Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane