SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Merkez Üssü Antalya Kumluca Son Deprem 5.3 (12Eylül)

Bu haber 12 Eylül 2018 - 9:57 'de eklendi ve 508 views kez görüntülendi.

AFAD’ın sitesinde yer alan bilgiye göre Antalya’nın Kumluca ilçesinde 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı.

BURDUR VE ISPARTA’A DA HİSSEDİLDİ

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi’nin verilerine göre Akdeniz’de Richter Ölçeği’ne göre 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Antalya’nın Kumluca ilçesinin 65.45 kilometre açığında saat 09.21’de, 40.19 kilometre derinlikte kaydedilen deprem Antalya’nın bütün ilçelerinde Burdur ve Isparta’da da hissedildi.

DÜN SABAHA KARŞI DA SALLANMIŞTI

Antalya’da dün sabaha karşı da Döşemealtı ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, bu deprem de Antalya’nın tamamında ve Burdur ile Isparta’nın bazı ilçelerinde hissedilmişti.

akdeniz sondeprem,12eylül akdeniz deprem,12 eylül deprem,bugün deprem,bugünkü deprem şiddeti,kumluca,kumlucahaberleri,kumluca haber,kumlucaweb,deprem,#sondakikadeprem,#akdenizdeprem,#sondepremler,#depreminşiddetikaç,kumluca merkez üssü,antalya kumluca da deprem,antalya kumluca depremde sallandı,adrasan deprem,çıralı deprem,olimpos deprem,finike deprem,elmalı deprem,konyaaltı deprem,kemer deprem,kaş deprem,kumluca ilçesi salladı,sondakika deprem haberleri,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane