SON DAKİKA

KUMLUCA FİNİKE KARAYOLU TRAFİK KAZASI 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, FİNİKE, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Belediyesi Hem ve Müftülüğe Tahsis Edilen Binalara Tadilat Kararı Aldı

ANTALYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, SİYASET

Mhp Kumluca Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Orhantekin

Bu haber 30 Kasım 2018 - 19:25 'de eklendi ve 459 views kez görüntülendi.

Mart 2019 Yerel Seçimleri için Kumluca Ömer Halis Demir İmam Hatip Ortaokulu görevinden istifa ederek Kumluca MHP Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını 30 Kasım (bugün) Kumluca Mhp ilçe teşkilatında gerçekleştiren Orhantekin, adaylığı ile ilgili süreci ve Kumluca için hedeflerini aktardı.

 

Orhantekin konuşmasında;

2019 Yerel Seçimlerinde, Belediye Başkan Aday Adaylığı konusunda ilgi ve alakalarını bugüne kadar üzerimizden eksik etmeyen dostlara,Kumluca sevdalısı güzel kardeşlerime selam olsun. Kumluca ile ilgili tüm sorunlara hakim, çözüm yollarını bilen ve uygulayabilecek karakterde olduğumuzu düşünen; tarım sektörüyle birlikte, diğer tüm sektörleri de peşimizden sürükleyebileceğimize inanan tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Güzel Kumlucamıza siyaset yoluyla en iyi hizmet edebileceğimiz noktasındaki talepler sonucu bir karar verdim. Daha önce kabul etmediğim bu isteğin karşı konulamaz bir şekilde, bize değer veren,seven Kumlucada yaşayan kardeşlerimizin teveccüh ve taleplerinin artmasından dolayı bir karar verdim. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğu anlayışından hareketle, daha güzel ve daha fazla hizmet etmenin en iyi yolunun siyaset olduğuna inandığımdan dolayı bir karar verdim. Bundan dolayı 2019 mahalli seçimlerinde bize kucak açan,değer veren, Milliyetçi Hareket Partisinden Kumluca Belediye Başkanı adayı olma kararı aldım. Hepimiz için, Kumlucamız ve Vatanımız için hayırlara vesile olmasını Yüce Mevlamdan niyaz ediyorum. Çıktığımız bu kutsal yolculukta, dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.

Bu açıklamayı yaparken de, yönetimine talip olduğum bu güzel Kumlucamızın ne kadar özel ve önemli olduğunun farkındayım.Belediye Başkanlığı görevinde her daim Allah’ın rızasını gözeterek topluma hizmet etmek, insanlara adaletle hükmetmek,onlara yumuşak davranmak, onların işlerini kolaylaştırmakla yükümlü olduğumun bilinci ve inancındayım.Toplumun organize biçimi olan devlet mekanizmasının iyi işletilmesinden sorumlu olan yöneticiler, içinden çıktıkları topluma yabancılaşarak, birer zorba haline gelirlerse, “ahkemü’l-hâkimîn” olan Yüce Yönetici’nin huzuruna, sorumlu oldukları kişilerin vebalini üstlenmiş olarak çıkacaklarını çok iyi bilmekteyim.Böylece bu kutsal görevin sadece vücudun bir bölgesini yakan ateşten bir gömlek değil; tamamını yakan bir cübbe olduğu inanç ve anlayışındayım.
Bu göreve, Kumluca’nın marka değerini ekip arkadaşlarımla birlikte, daha yukarılara taşıyabileceğimize inandığım için, hep daha fazlasını hak ettiğini düşündüğüm Kumlucalılara daha güzel bir şehir sunabileceğimize inandığım için talip oluyorum.

Çıktığımız bu yolda kimseyi karalamadan, güzel Kumlucamız için hep birlikte ne yapabilirizi istişare etmek üzere halkımızı, muhtarlarımızı, emekçilerimizi, esnaflarımızı, sivil toplum örgütlerimizi, sendikalarımızı, iş adamlarımızı ziyaret edeceğim. Sorularını, sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyerek, tüm düşünceleri birleştirerek büyük bir akılla hareket edeceğim. Kimi zaman Kumluca’da, kimi zamansa Kumluca dışında, ilçemizi nasıl huzur içinde yaşanılası bir şehir yaparız, onun çalışmalarını yapacağım.

Tüm bu hedefler için, parti ve siyasi kimlik gözetmeden her kurum ve kişiyle Kumluca için ne yapabiliriz diye görüşeceğimizi, birliğin, beraberliğin ve bunun getireceği huzurun inşaası ve devamlılığı için, canımızı dişimize takarak ve sadece Kumlucamızı ve insanımızı düşünerek hareket edeceğimizi beyan ediyor ve söz veriyorum. Haydi müreffeh bir Kumluca için, hep birlikte el ele.. Daima ileriye..

-Sağlıkta kolaylık
-Eğitimde lider
-Tarımda öncü
-İstişare ve ortak akıl ile karar
-Gençliğimiz geleceğimizdir, gençlik projesi
-Mahallem baştacım projemiz
-Üretim Belediyeciliği
-Okuyan Şehir Kumluca

ayrıntılarını ve diğerlerini daha sonra bildireceğimiz projelerimiz ile kumlucalı hemşehrilerimizle el ele daima ileriye diyoruz…

HÜSEYİN ORHANTEKİN KİMDİR ? 

hüseyin orhantekin,mhp kumluca,mhp kumluca adayı,mhp kumluca aday adayı,hüseyin orhantekin mhp kumluca belediye başkan adayı,mhp kumluca adayı kim,mhp adayı 2018, mhp 2019 seçim sonuçları,mhp adayı hüseyin orhantekin kimdir,kumlucahaber,kumluca haberleri,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane