SON DAKİKA

Muhsin Kavalcı Görevine Döndü

Bu haber 14 Haziran 2018 - 2:23 'de eklendi ve 474 views kez görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda, Kumluca Mavikent Mahallesinde bulunan Anadolu lisesinde Edebiyat öğretmeni olarak görev yapan Muhsin Kavalcı, ulusal medyalarda sebze ve meyve üretimi ve tüketimini insan sağlığı açısından tehlikeli bir noktada yer aldığına dair asılsız haberler ile bölgede çiftçileri zor durumda bırakan asılsız haberlere istinaden, sosyal medya aracılığı ile kendi seralarında ironi videolar hazırlayarak yayınladı.

Ulusal medyadaki asılsız iddialara cevaben patlıcan’ın dış cephe boyası ile renklendirildiğini, seraların içine civa ile ilaçlama yöntemi kullandıklarını aktardı. Muhsin öğretmen asılsız haberlerin aksine üreticinin ne gibi zorluklar ile mücadele ederek bir evlat sevgisini aşılayarak çiftçilik yaptıklarını dile getirmek ve bu konuda dikkatleri çekmek niyetindeydi.

 

KAYMAKAMLIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Sosyal medya paylaşımlarında bu ironi videosunu gerçek olarak algılamalardan dolayı Kumluca Kaymakamlığı Mavikent Mahallesinde Bulunan Mustafa Ayşe Acarbulut Anadolu Lisesinde görevli Muhsin Kavalcı hakkında görevden soruşturma süresince uzaklaştırıldı. Bölgede üreticilerin tepkisine neden olan bu durum niyahet 5 ay gibi bir süre sonrasında Muhsin Kavalcı ‘nnnın herhangi bir suçunun bulunmadığı yönünde karar ile göreve iade edilmesi ile sonuçlandı.
Kumluca Haberleri , Kumluca web olarak Muhsin Öğretmenimize tekrar görevine hoşgeldin dileklerimizi sunuyoruz..

mavikent muhsin kavalcı, seralarda civa videosu, muhsin kavalcı görevine iade edildi, muhsin kavalcı soruşturması, kumluca mavikent haberleri, kumlucahaber, kumluca sondakika, kumluca muhsin kavalcı göreve iade edildi,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane