SON DAKİKA

Türel den, Komisyonculara: Endişeye Mahal Yok

ANTALYA, KUMLUCA HAL FİYATLARI, TARIM HABERLERİ

Survivor’da finale kalan isimler belli oldu! Survivor’da kim elendi?

Survivor 2018’de dörtlü finale kalan son iki isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Hilmicem ve Anıl’ın dörtlü finale katılmaya hak kazanmasının ardından Survivor’da dün gece Turabi, Adem, Nagihan ve Damla arasında halk oylamasına gidildi. Peki Survivor dörtlü finale hangi iki isim katıldı. Yarışmaya veda eden isimler kim oldu?

Bu haber 30 Haziran 2018 - 13:11 'de eklendi ve 66 views kez görüntülendi.

Survivor’da finalistler belli oldu! Soluk soluğa izlenen Survivor’da sona yaklaştıkça heyecan dozu da giderek artıyor. Dün akşam ekrana gelen Survivor 2018 yarı finalinde finalist olan iki isim daha açıklandı. Survivor Kıbrıs finaline daha önce gitmeye hak kazanan Hilmicem ve Anıl’ın ardından geriye kalan dört yarışmacı Turabi, Damla, Adem ve Nagihan arasında halk oylamasına gidildi. Nefes kesen konseyde eski yarışmacılarda hazır bulunurken Acun Ilıcalı adaya veda eden finale veda eden iki ismi açıkladı. Peki Survivor’da finalistler kim oldu? Survivor macerasına yarı finalde veda eden isimler kim oldu?

SURVİVOR’DA FİNALİSTLER BELLİ OLDU!

Survivor’da dörtli finale kalan isimler belli oldu! Dün akşam ekrana gelen Survivor’da dörtlü finale kalacak olan isimler Turabi, Adem, Damla ve Nagihan dörtlü finalde yarışabilmek için halk oylamasına çıktı. Survivor’da Acun Ilıcalı tarafından açıklanan finalistler Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Hilmicem ve Anıl Berk Baki’nin arrdından Survivor dörtlü finalde yarışacak olan iki isim Adem Kılıççı ve Nagihan Karadere oldu.

SURVİVOR DÖRTLÜ FİNALE KALAN İLK İSİM ADEM KILIÇÇI OLDU!

SURVİVOR DÖRTLÜ FİNALE KALAN İKİNCİ İSİM NAGİHAN KARADERE OLDU!

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor dörtlü finale çıkmak için yarışan Turabi, Adem, Damla ve Nagihan arasıda yapılan halk oylaması sonucunda adaya veda eden iki isim Turabi ve Damla oldu. Böylelikle Turabi ve Damla dörtlü finale katılma şansını kaybetti ve yarışmaya veda etti.

DAMLA CAN ADAYA VEDA EDEN İSİM OLDU!

TURABİ ÇAMKIRAN ADAYA VEDA EDEN İSİM OLDU!

 

#Survivor Haberleri Kumluca Web – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet – Dominik – Acunn –  AcunMedyaKumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane