SON DAKİKA

Üfürükçülerden Medet Umdu 19 Bin Kaptırdı

Bu haber 08 Mayıs 2018 - 1:39 'de eklendi ve 403 views kez görüntülendi.

Kemer ilçesinde hasta olan oğlunu tıbbi imkanlarla tedavi ettirmekten umudunu kesen S.U.(60), üfürükçü denilen kişilerden medet ummaya başladı. Bu sırada tanıştığı ve kendisini A.S. (62) olarak tanıtan şahıs, iddiaya göre, “Sana nefesi kuvvetli birisini ayarlayacağım.” diyerek kadından para almaya başladı.

Bir süre sonra kuşkulanan ve para vermek istemeyen kadın bu kez de tehditle karşılaşınca polise başvurarak her şeyi anlattı.

SAHTE KİMLİK KULLANIYORMUŞ

Kemer Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kadınla buluştuğu sırada yakalanarak gözaltına alınan şüphelinin üzerinden A.S. adına düzenlenmiş sahte kimliğin olduğu tespit edildi.

TUTUKLANDI

Yapılan inceleme sonucunda şüphelinin gerçek kimliğinin Ş.S. olduğu ve “yağma” suçundan kesinleşmiş 5 yıl hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı.

Emniyetteki ifadesinin ardından “Dolandırıcılık, tehdit, başkasına ait kimlik bilgilerini kullanmak” iddiasıyla nöbetçi mahkemeye çıkarılan Ş.S, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

kemer medyum,kemer falcı,kemer üfürükçü,kumluca-haber,kumlucahaberleri,kumlucaweb, sondakika, kemer haberleri,antalya kemer,batıakdeniz haberleri,batıakdeniz,kumluca antalya haber,sahte kimlik,kemer emniyet müdürlüğü,Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane