SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Adrasan a Yüzer İskele Demre ye Liman İhale Müjdesi

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, “Adrasan a yapılmak üzere gerçekleştirilecek yüzer iskele onaydan geçti, ihaleye çıkacak” dedi.

Bu haber 27 Aralık 2018 - 5:56 'de eklendi ve 106 views kez görüntülendi.

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, “Adrasan’a yapılmak üzere gerçekleştirilecek yüzer iskele onaydan geçti, ihaleye çıkacak” dedi.

DTO Antalya Şubesi’nin 10. Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Berna Küner Vanmannekes’in açılış konuşması ile başlayan toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin’in aylık faaliyetler hakkında meclisi bilgilendirmesi ile devam etti.

8 aylık görev süreçlerinde birlik ve beraberlikle sorunlara çözüm bulmak amacıyla her kapının açılmasını sağladıklarını ifade eden Başkan Ahmet Çetin, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini söyledi.

“Plakası olmayan iskeleye yaklaşamayacak”

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaleiçi’nde önceki hafta başlayan yatlara plakalandırma konusunun, önümüzdeki günlerde tüm ilçelerde uygulanmaya başlayacağını da söyleyen Çetin, “Bundan sonra plakası olmayan araç o rıhtıma, iskeleye yanaşamayacak. Bu uygulamanın ileriki dönemde su sporları içinde uygulanmasının gündemde olduğunu söylemek isterim. Bundan sonra Oda üyesi olmayan, faaliyet belgesi olmayanlara asla plaka verilemeyecek. Buda odamızın gücüne güç katacaktır” dedi.

Adrasan’a yüzer iskele

Adrasan Bölgesi’nin en büyük ihtiyacı olan yüzer iskelenin hayata geçmesi adına da çalışmalarda sona gelindiğine dikkat çeken Çetin, “Adrasan’a yapılmak üzere gerçekleştirilecek yüzer iskele onaydan geçti, ihaleye çıkacak. Bu konuda valimiz Münir Karaloğlu’nun da bizlere ve denizcilerimize büyük destekleri var. Kendisine teşekkür ediyoruz.

 

DEMRE ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İHALEYE ÇIKACAK

Bu arada Demre için de önümüzdeki günlerde ihaleye çıkılacak. Yine 2019 yılında Kaş-Kalkan çekek yerinin çözülmesi adına çalışmalar sürdürülüyor” diye konuştu.

2018 yılı ekim ayı gelir giderleri Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Kemal Piro tarafından okunup oy birliği ile kabul edilirken, 2019’un ilk toplantısının da 15 Ocak 2019 tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

Kumluca Adrasan Haberleri- ANTALYA

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane