SON DAKİKA

Kumluca da Balkondan Düşen Bebek Öldü

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

Antalya da Fırtına Güneş Kollektörünü Söktü

Antalya da 8 katlı binanın çatısında bulunan içi su dolu güneş kollektörü fırtına nedeniyle kaldırımda park halindeki elektrikli bisikletin üzerine düştü.

Bu haber 24 Ocak 2019 - 17:54 'de eklendi ve 243 views kez görüntülendi.

Antalya ‘da 8 katlı binanın çatısında bulunan içi su dolu güneş kollektörü fırtına nedeniyle kaldırımda park halindeki elektrikli bisikletin üzerine düştü.

Antalya’da sağanak yağış ve fırtına hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Şiddetli rüzgar nedeniyle Mahallesi Caddesi üzerinde 8 katlı bir binanın çatısından içi su dolu güneş kollektörü düştü. Kaldırımda park halindeki elektrikli bisikletin üzerine düşen kollektör maddi hasara neden oldu. Düşme esnasında kaldırımda herhangi bir yayanın geçmemesi olası bir yaralanma ya da can kaybını önledi. bölgede güvenlik önlemi aldı.

Bölgede esnaflık yapan Osman Kozkıran, havanın sabahtan beri aşırı rüzgarlı olduğunu belirterek, “Öğle saatlerinde binanın çatısından kaldırıma gün ısı sistemi düştü. Ne olduğunu anlamadık. Bir kaçta yaya vardı yolda son anda kurtuldu. Can kaybı da olabilirdi” dedi. – Kumluca Haberleri ANTALYA

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane