SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Antalya da Mekke nin Fetih Yıldönümü Kutlandı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Antalya Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikle Mekke nin 1388 inci fetih yıldönümü kutlandı. Kumluca Haberleri

Bu haber 01 Ocak 2019 - 1:45 'de eklendi ve 61 views kez görüntülendi.

(AGD) Şubesi tarafından düzenlenen etkinlikle ‘nin 1388’inci fetih yıldönümü kutlandı.

Antalya’da, Mekke’nin Fethi’nin 1388’inci yıl dönümü, Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) düzenlediği etkinlikle kutlandı. Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kutlamaya AGD Antalya Şube Başkanı Ahmet Muhammet Pişirici, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetlilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan açılış, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Mekke Fethi’ni anlatan sinevizyon gösterimi yapıldı.

Gecede konuşan Pişirici, Mekke’nin Fethi ile bölgede cahiliye döneminin sona erdiğini aktardı.

Mekke’nin Fethi’nin yaşanılan çağa en büyük ders olduğunu dile getiren Pişirici, o dönemden ders çıkarılması gerektiğinin altını çizdi.

Gecenin sonunda ise izleyicilere Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunuldu. Bazı katılımcıların gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

– Kumluca Web ANTALYA Haberleri

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane