SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Antalya da Türkiye Güven Huzur Uygulaması

Türkiye Güven Huzur Uygulaması 9 kapsamında Antalya da bin 601 polis, 1 helikopter, 1 dedektör polis köpeği ile gerçekleştirilen uygulamalarda 5 bin 64 kişi sorgulandı, aranması bulunan 20 kişi ise yakaladı.

Bu haber 01 Ocak 2019 - 1:43 'de eklendi ve 60 views kez görüntülendi.

‘Türkiye Güven Huzur Uygulaması 9’ kapsamında Antalya’da bin 601 polis, 1 helikopter, 1 dedektör polis köpeği ile gerçekleştirilen uygulamalarda 5 bin 64 kişi sorgulandı, aranması bulunan 20 kişi ise yakaladı. Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde yurt genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Türkiye Güven Huzur Uygulaması 9” Antalya’da da Asayiş, Terör, Çevik Kuvvet, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat, Trafik, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Havacılık Şubelerine bağlı bin 601 polis, 1 helikopter, 1 dedektör polis köpeği ile 3 aşama halinde gerçekleştirildi.

5 BİN 64 KİŞİ SORGULANDI

Antalya giriş/çıkışları ile şehir merkezinde önceden tespit edilen 72 noktada ve 229 umuma açık alanda şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapıldı. Uygulamalarda 5 bin 64 kişi sorgulanırken, arandığı tespit edilen 20 kişi yakalandı. 1 kişi gözaltına alındı, 1 kişiye adli ve idari işlem yapıldı. 588 araç kontrol edilirken, 22 araca 24 bin 921 TL cezai işlem uygulandı, 3 araç trafikten men edildi. 179 işyeri kontrol edildi, 9 işyerine cezai işlem uygulanırken, 5 işyeri ise kapatıldı.

Kumluca Web Antalya Haberleri

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane