SON DAKİKA

Kumluca da Balkondan Düşen Bebek Öldü

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Açıklanıyor

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı için bugün 18 Aralıkta Parti Meclisinde Açıklanacak Muhittin Böcek ve Ümit Uysal İsimlerinden Hangisi Başkan Adayı Kumluca Haberleri

Bu haber 17 Aralık 2018 - 23:49 'de eklendi ve 142 views kez görüntülendi.

CHP, bugün ( 18 Aralık 2018) toplanacak Parti Meclisi’nden sonra İstanbul, Antalya ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayları ile birlikte yaklaşık 400 ilçenin de adayını açıklayacak.

Antalya için Muhittin Böcek ve Ümit Uysal’ın isimleri masada.

Yerel seçimler öncesi 467 belediye başkan adayını açıklayan CHP, kalan belediye başkan adaylarının bir bölümünü, yarın toplanacak Parti Meclisi ardından açıklayacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uzun süredir üzerinde çalıştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı için karar verdi. CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,

Antalya için Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek,
Bursa için ise Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in isimlerinin ön plana çıktığı iddia edildi.

CHP bugün ayrıca, yaklaşık 400 ilçenin de adaylarını açıklayacak.

İzmir ve Ankara Adayları 24 Aralık’ta

Ankara, İzmir ve Mersin ile birlikte 10 ilin belediye başkan adaylarının ise 24 Aralık’ta açıklanacağı belirtildi. Ankara’da Mansur Yavaş’ın adı öne çıkarken, Sinan Aygün ve Cengiz Topel için de anketler yapıldığı öğrenildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı için Tunç Soyer ve Abdül Batur öne çıkarken, 2014 yerel seçimlerinde de düşünülen Tunç Soyer’de karar kılındığı ileri sürüldü.

CHP’nin Mersin adaylığı için İstemihan Talay, Fikri Sağlar ve eski Milletvekili Serdal Kuyucoglu’nun adları geçiyor. Adana’da, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın adaylığı konuşulurken, İYİ Parti’nin de burada Soner Çakır’ı aday göstereceği iddia edildi.

İstanbul İlçeleri 15 Ocak’ta

CHP’nin, 15 Ocak’ta İstanbul’da elinde olan ilçelerde belediye başkan adaylarını açıklayacağı kaydedildi. İstanbul’da bazı ilçeler için milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Onursal Adıgüzel, Mahmut Tanal’ın da isimleri geçiyor.

Chp Antalya Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek Ümit Uysal
Chp Kumluca Belediye Başkan Adayı İsa Güzel Mustafa Köleoğlu

chp antalya büyük şehir belediye başkan adayı,chpantalya adayı,chp antalya adayı açıklandı, muhittin böcek antalya büyükşehir adayı,muhittin böcek antalya belediye başkanı,ümit uysal,belediye başkan adayı ümit uysal,ümit uysal büyükşehir belediye başkan adayı,kumluca haberleri,kumluca chp adayı,isa güzel kumluca belediye başkanı,mustafa köleoğlu kumluca belediye başkan aday adayı,mustafa köleoğlu kumluca,isa güzel kumluca,isagüzelkumluca,güzel kumluca adayı,isa güzel kumluca adayı,mustafa köleoğlu kumluca adayı,chp belediye başkan adayları,antalya ilçeleri,finike, demre,elmalı,konyaaltı,muratpaşa,alanya,serik,akseki,manavgat,kemer,kumluca,korkuteli,belediye başkan adayları,belediye başkan adayı,chp adayı,chp adayları,chp aday adayları,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane