SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

CHP Kumluca Belediye Başkan Adayını Ön Seçim ile Belirleyecek

Chp Kumluca Belediye Başkan Adayı İsa Güzel mi ? Mustafa Köleoğlu mu ? 25 Ocak 2019 Cuma Günü Ön Seçim ile belirlenecek. Chp ‘li Üyeler Başkan Adayını Seçecekler.

Bu haber 22 Ocak 2019 - 15:15 'de eklendi ve 450 views kez görüntülendi.

CHP’li üyeler Kumluca Belediye Başkanı adayını belirlemek için, 25 Ocak 2019 Cuma günü Kumluca Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında sandık başına gidecek.

Sadece CHP’li üyelerin oy kullanacağı önseçimde oylama sabah saat 09.00’da başlayacak ve saat 17.00’a kadar devam edecek.


Kumluca Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayları ;

İsa GÜZEL ve Mustafa KÖLEOĞLU isimlerinden birini tercih ederek, 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerde adayını belirleyecek.

İsa GÜZEL Kimdir ?


1965 yılında Kumluca’da doğan İsa Güzel,
1983 yılında Kumluca İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu.
1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu.
2008 yılında Ahmet Yesevi Üniversitesinde Yönetim ve Organizasyon eğitimi aldı.
Eskişehir Sivrihisar Halilbağı Ortaokulu ve Konya Ilgın Lisesinde Edebiyat Öğretmenliği yaptı.
Ardından Sinop Dikmen Lisesinde Okul Müdürlüğü yaptı.
Daha sonra Antalya Anadolu Lisesinde ve İzmir Konak 50. Yıl Lisesinde Edebiyat Öğretmenliği görevlerinde bulunduktan sonra 2000 yılında yeniden idareciliğe başladı.
İzmir Karşıyaka Örnekköy İlköğretim Okulu ve İzmir Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerini üstlendi.
Eğitimle ilgili birçok projeye imza atan ve ödüller alan İsa Güzel 2003 yılında Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmıştır.
Güzel, 2014 Yerel Seçimlerinde Kumluca Belediyesine Başkan Adayı olacağından dolayı istifa etmiş, CHP’den Belediye Başkan adayı olmuştur. Belediye Başkanlığını kazanamayan İsa Güzel göreve tekrar dönüş sağladığında Burdur Bucak ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne Atanmıştır.
Bu görevinden ayrılan İsa Güzel Antalya Muratpaşa Belediyesi Bilgi ve İşlem Müdürü olarak görev yaptı.
İsa Güzel Evli ve 3 çocuk babasıdır.
31 Mart 2019 Seçimleri için görevinden ayrılarak Kumluca Cumhuriyet Partisi Kumluca Belediye Başkan Aday Adayı müracaatını gerçekleştirmiştir.

Mustafa KÖLEOĞLU Kimdir

1976 yılında Kumluca da dünyaya geldi,
ilk orta ve lise öğrenimimi kumluca da tamamladı,
Eskişehir Anadolu Üniversitenin İktisat (Ekonomi) bölümünden mezun oldu.
İş hayatında üst düzey yönetici olarak ekonomi danışmanlığı yapmaya devam etmektektedir
TOBB Antalya genç girişimci iş adamları yöneticisi olarak görevim devam etmekte.
ATSO 40.Grup Üyeliği,
ANSAD Başkan Yardımcılığı
Altınportakal Ltd Şti Genel Müdürü
1996 kumluca gençlik kollarında başlayan siyasi çalışması 1999 konyaaltı gençliğinde devam etti 2004 yılında antalya gençlik kolları il başkanlığı yaptıktan sonra değişik tarihlerde yerel ve genel seçim komitelerinde aktif görev aldı ve 2014 yılından beri dört dönemdir Chp Antalya il başkan yardımcılığı görevine devam etmektedir.
Mustafa Köleoğlu evli ve iki çocuk babasıdır

Kumluca Haberleri / Kumlucaweb Kumluca BElediye Başkan Adayları

isa güzel,isa güzel kimdir,isa güzel kumluca başkan adayı,chp kumluca adayı kim,chp kumluca belediye başkan adayı isa güzel,kumluca chp aday adayları,kumluca chp aday adayı,chp kumluca isa güzel,isa güzel haberleri,isa güzel nerede görev yaptı,isa güzel kumluca nın neresinden,kumluca isa güzel seçim haberi,kumlucahaber,kumluca-haberler,kumluca haberleri, kumluca,haber,haber,haberleri,kimdir, mustafa köleoğlu kumluca,kumluca mustafa köleoğlu,mustafa köleoğlu chp,chp kumluca,kumluca chp adayı,kumluca belediye başkan adayı köleoğlu,kumluca da aday isa güzel,kumluca da aday mustafa köleoğlu,kumluca isa güzel mustafa köleoğlu,kumluca,kumlucahaber,kumlucahaberler

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane