SON DAKİKA

Kumluca Trafik Kazası 4×4 Araç Dereye Uçtu

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Trafik Kazası Minibüs Devrildi 4 Kişi Yaralandı

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Finike Elmalı Yolu Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti

ANTALYA, FİNİKE, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Antalya Karayolu Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Emine Bulut katleden cani Fedai Baran Öldürüldü iddiası

#EmineBulut ülkeyi yasa boğan anne ve evladının son sözleri hafızalara kazınan vahşice katledilme haberi üzerine cani fedai Baran ın öldürüldü iddiası sosyal medya gündemine düştü.

Bu haber 24 Ağustos 2019 - 5:06 'de eklendi ve 1.068 views kez görüntülendi.

Son dakika haberi: Emine Bulut ‘a 10 yaşındaki kızının önünde vahşice saldıran ve onu defalarca bıçaklayıp öldüren cani Fedai Baran öldü mü? Cani eski koca cezaevinde öldürüldü mü? İşte detaylar.

Sosyal medya da hızla yayılan ve gerçekliği konusunda henüz resmi açıklama yapılmayan iddiada Fedai Baran koğuş yerleştirme sırasında bir mahkumun saldırısı sonucunda ağır yaralandığı iddia edildi. İddianın asılsız veyahut gerçek olduğu hususunda resmi makamlardan açıklama beklemekte..

Fedai Baran öldü mü?

Türkiye Emine Bulut ‘a ağlıyor. Bir kadın daha eski eşi tarafından vahşice öldürüldü. Hem de 10 yaşındaki kızının gözleri önünde defalarca bıçaklanarak.

Yürek sızlatan haber Kırıkkale ‘den gelmişti. Kırıkkale ‘de eski eşi ile lokantada buluşan Emine Bulut, onun vahşi saldırısına maruz kaldı. Defalarca bıçak darbesi alan kadının ‘Ölmek İstemiyorum’ demesi , 10 yaşındaki kızının ‘Anne Lütfen Ölme’ feryadı akıllarımıza kazındı. 

Tüm Türkiye ‘yi yasa boğan cinayet sonrası vahşi eski koca yakalandı ve tutuklanarak cezaevine gönderildi. Fedai Baran isimli cani tutuklanarak cezaevine konuldu ve hakkında jet hızında iddianame hazırlandı. Aynı hızda mahkeme iddianameyi kabul etti.

ÖLDÜ MÜ?

Sosyal medya üzerinde paylaşılan bilgide Fedai Baran ‘ın tutuklu olduğu cezaevinde öldürüldüğü iddia edildi. Sosyal medya üzerinde dolaşan bu haberler sonrası vatandaşlar , caninin ölüp ölmediğini araştırmaya başladı. 

Ancak bu konuda henüz resmi kaynaklar bir açıklama yapmadı. Fedai Baran ‘ın öldüğüne ilişkin bir açıklama henüz gelmedi.

Kumluca Antalya Haberleri, KumlucaWeb, Fedai Baran cezaevinde öldü haberi,