SON DAKİKA

İlaçlı Kola İçireceklerini iddia ettiği kişilerden Tuvalete Saklanarak kurtuldu

3. SAYFA, ANTALYA, GÜNDEM, KEMER, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

Eşini dövdüğü iddia edilen kocaya sahilde meydan dayağı

#AntalyaHaberleri
Sahilde eşine darp eden döven kişiyi, uyarmaları sonucu devam etmesi üzerine vatadanşlar dayakçı kocaya dayak attı

Bu haber 01 Temmuz 2019 - 14:56 'de eklendi ve 590 views kez görüntülendi.

Antalya’da sahilde eşini dövdüğü iddia edilen kişiyi fark eden vatandaşlar, öfkeli kocayı darp etti.
O anları kayda alan avukat olduğu öğrenilen kişi ise görüntüleri sosyal medya üzerinden yayın yaparak paylaştı. Alınan bilgiye göre, olay, dün saat 18.30 sıralarında Konyaaltı Plajı’nda meydana geldi.

İddialara göre, bir adam banka oturan eşini henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı dövmeye başladı. O sırada plajda bulunan avukat ise olayı fark ederek, eşini döven kocaya engel olmaya çalıştı.
Avukatın sesine gelen diğer vatandaşlar ise olaya tepki gösterdi. Kadını kurtaran vatandaşlar kocayı tekme tokat döverken, Avukat ise bu durumu görüntüleyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

“ANTALYALILAR ONA GEREKEN CEVABI VERDİ”

Görüntüleri kayda alırken aynı zamanda tepkisini de dile getiren Aksoy, “Bir adam burada kadını dövmeye kalkıştı ve Antalyalılar ona gereken cevabı verdi. İnsanların huzurlu olduğu bir noktada kadın dövmek nedir?

O kişiye ders verildi, çok da iyi oldu. Ellerine sağlık. Bu memleketin huzurunu bozmayacaksın. Burası dağ başı değil, huzur memleketi. Hiçbir yerde böyle bir şey yapmayacaksın” dedi.

 

Antalya Haberleri
Kumluca web
Konyaaltı plajı,eşini döven kişiye dayak,eşine şiddet linç edildi,antalya sahil,antalya olay,antalya haberler,kumluca web antalya haberleri,