SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Her Yıl Olduğu Gibi Antalya da 2019 u Denizde Karşıladılar

Antalya da kendilerine Yaz Kış Denize Girenler adını veren ve aralarında öğretmen, mühendis, iş adamları ile farklı mesleklerden bulunduğu grup, 2018 yılını da denize girerek karşıladı. Kumluca Haberleri

Bu haber 01 Ocak 2019 - 1:46 'de eklendi ve 110 views kez görüntülendi.

Antalya ‘da kendilerine ‘Yaz Kış Denize Girenler’ adını veren ve aralarında öğretmen, mühendis, iş adamları ile farklı mesleklerden bulunduğu grup, 2018 yılını da denize girerek karşıladı.

‘ne eşleri ve çocuklarıyla gelen ‘Yaz Kış Denize Girenler Grubu’ üyeleri, ısınmak için sahilde ateş yaktı. Türk bayrakları ve posterleriyle bir süre sahilde vakit geçiren grup üyeleri, geri sayımın ardından saat 00.00’da denize girdi.

Soğuk havaya aldırmadan yeni yıla denizde giren grup üyeleri bir süre yüzdükten sonra sahile çıktı. Grup üyeleri yeni yılın mutlu ve sağlıklı geçmesi temennisinde bulundu.

Hava sıcaklığının 8 deniz suyunun 18 derece ölçüldüğü ‘in mavi sularında kulaç atan grup adına konuşan Nail Avcı, 2019 yılının tüm ‘ye barış huzur, demokrasi ve daha fazla hoşgörü getirmesini diledi.

Kumluca Web – ANTALYA Haberleri

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane