SON DAKİKA

İlaçlı Kola İçireceklerini iddia ettiği kişilerden Tuvalete Saklanarak kurtuldu

3. SAYFA, ANTALYA, GÜNDEM, KEMER, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

Kumluca Adrasan Mahallesinde Denizde bir Kişi Hayatını Kaybetti

Kumluca Haberleri, Adrasan Mahallesinde denize giren bir kişi hayatını kaybetti. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor. #Adrasan #Kumluca

Bu haber 05 Temmuz 2019 - 22:40 'de eklendi ve 1.360 views kez görüntülendi.

ADRASAN DA DENİZDE BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ


Olay bugün saat 17-18 sıralarında meydana geldi.
Kumluca ilçesi Adrasan mahallesinde ailesi ile denize giren kişi bir süre sonra sahilde bulunan yakınlarına ellerini kaldırarak yardım istedi.


1 Nolu Cankurtaran bölgesinde meydana gelen olayda görenler hemen yardımda bulunmak için denize girdi, sahile çıkarılan kişiye kalp masajı, suni teneffüs yapıldı. Ambulans olay yerine ulaştığında 5 Nolu Cankurtaran da görevli kişi de yardım etmek için koşarken taşa takılması sonucu ayak parmağında kırıklık oluştu.


İlk yardım ekiplerinin müdahalesinin ardından Ambulansa alınan kişi yolda hayatını kaybetti.
Alınan bilgiye göre kişinin yüzme gereci de taşıdığı, kalp krizi gibi bir durumunda söz konusu olabileceği aktarıldı. Yapılan otopsi sonucu kesin ölüm nedeni belli olacak.


Ölen kişinin yakınlarının ambulansın geç geldiğini iddia etti. Adrasan Mahallesinden hastanede bulunan kişiler de Özel hastanenin ambulansı devriye şekliyle mahallemize gelmekteydi, ambulansları kaza yapınca mahalleye ambulans ulaşımında gecikmeler yaşanıyor. yetkililerden kalıcı olarak Adrasan Mahallesinde ambulans tahsis edilmesini istiyoruz diye belirtti.

1961 doğumlu olduğu öğrenilen kişinin cemazesi Kumluca Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından cenaze nakil aracı ile Antalya Adli Tıp kurumuna otopsi için götürüldü.
Jandarma olay ile soruşturmasını sürdürüyor.
Kumluca Haberleri / Kumluca web

adrasan haber,adrasan boğulma, adrasan da bir kişi öldü,adrasan da öldü,adrasan ambulans, kumluca adrasan haberleri,adrasan sondakika,adrasan haber antalya kumluca,