SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Ak Parti Belediye Başkan Adayı Arif Yavuzer

Kumluca Ak Parti belediye Başkan Adayı 2019, 1 Ocak 2019 Tarihi itibariyle Kumluca Haberleri olarak siyasi kulis bilgilerinden edindiğimiz habere göre,

Bu haber 01 Ocak 2019 - 17:55 'de eklendi ve 1.521 views kez görüntülendi.

Kumluca’nın Efsane Başkanı olarak Ak Parti Kuruluşundan bu zamana kadar Kumluca ilçe başkanlığı ve partinin çeşitli kademelerinde yer aldı.

1 Ocak 2019 Tarihi itibariyle Kumluca Haberleri olarak, siyasi kulis değerlendirmeleri ve parti içi iletişim bilgilerine dayanarak Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayının Arif Yavuzer Konusunda netlik kazandığı bilgisine ulaştık.

Ak Parti Genel Merkezi tarafından resmi olarak açıklanmayan adaylıklarda son haftaya gelinildiği ve bir kaç gün içinde Ak Parti Antalya İl Merkezinden de açıklamanın yapılacağı bilgisi verildi.

Kumluca Ak Parti Kuruluşundan bu güne İl Genel Meclis üyeliği haricinde İlçe Başkanlığı vazifesini sürdürmesinden dolayı Ak Parti Efsane İlçe Başkanı olarak Arif Yavuzer’in partideki önemi isminin ön plana çıkmasına sebebtir.


Arif Yavuzer ‘in Siyasi Özgeçmişi

2001 Yılında Ak Parti Genel Merkezince Kumluca İlçe Başkanlığına görevlendirildi.
2003 Yılında Ak Parti Kumluca 1.Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı seçildi.
2006 Yılında Ak Parti Kumluca 2.Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı seçildi.
2007 8 Mayıs tarihinde Adaylık için istifa etti.
2009 Yerel Seçimlerinde İl Genel Meclis Üyesi seçildi.
2012 13 Mart tarihinde Genel Merkez tarafından Kumluca ilçe Başkanı olarak tekrar görevlendirildi.
2012 5 Mayıs Ak Parti Kumluca 4.Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı seçildi.
2014 14 Kasım Ak Parti Kumluca 5. Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı seçildi.
2017 19 Ağustos Ak Parti Kumluca 6.Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanı seçildi.
Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Aday Adaylığı için ilçe Başkanlığı görevinden istifa etti.
​Bu süre zarfında Siyaset Akademisi ve Ak Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen tüm seminer ve eğitim çalışmalarına katıldı. Seçim çalışmalarını yürüttü.

Arif Yavuzer Kimdir


10.03.1966 Kumluca’da Memur bir babanın 3.çocuğu olarak doğdu.
İlk ve Orta tahsilini Kumluca’da tamamladı
1984 yılında Antalya İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.
1988 Yılında Almanya’da tarla sebzeciliği konusunda stajını tamamladı.
1989 yılında Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu
​1 Yıl ihracatçı bir firmada tarımsal danışman olarak çalıştı
1990 yılında askerliğini kısa dönem olarak tamamladı
1991 yılında Zirai İlaç,Tohum,Gübre,Sera Girdileri ve Tarımsal danışmanlık konularında Antalya’da ticari faaliyete başladı
1996 yılında iş yerinin şubesini Kumluca’ya açtı
Halen Kumluca’da aynı faaliyetine devam etmekte. Bu süre zarfında Hollanda, İspanya, İtalya, Yunanistan, Belçika, İsrail, Almanya’ da sebze yetiştiriciliği konularında teknik gezi ve çalışmaları oldu.
Evli ve 2 Çocuk babası.
Microsoft Office Excel, Word, Outlook, Power Point, Logo Go, Eta ticari programları ile Akbis, Sas ve Akıllı Yönetim Sistemi gibi siyasi programları kullanabilmekte.

Kumluca Haberleri Açıklama : Ak Parti Genel Merkezi ve Antalya Ak Parti İl Teşkilatından Resmi bir açıklanma haberin yayın saati 1 Ocak 2019 saat : 18:30 itibarilye henüz yapılmadığını hatırlatırız. Yayıncılık ilkelerimiz doğrultusunda bu haber içeriğinin sosyal medya ve yazılı görsel basında 15gündür dile getirilmesine rağmen Kumluca Haberleri olarak, doğruluğunu tarafımızca tespit edilmesi dolayısı ile yayınlanmıştır.

kumluca belediye başkan adayı,arif yavuzer belediye başkan adayı,kumluca ak parti adayı 2019,31 mart yerel seçimlerde kumluca adayı arif yavuzer,arif yavuzer ak parti adayı,kumluca belediye başkan,kumluca belediye başkan adayı,ak parti kumluca adayı,kumluca adayı ak parti 2018,2019 kumluca ak parti adayı,arif yavuzer kimdir,arif yavuzer,efsane başkan arif yavuzer,efsane ilçe başkanı arif yavuzer,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane