SON DAKİKA

Antalya Kumluca Karayolu Kemer Mevkiinde Trafik Kazası 4 Yaralı

ANTALYA, KEMER, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Ak Parti Hüsamettin Çetinkaya dan Mustafa Köleoğlu na Ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Erol Uysal, eski belediye başkanı ve AK Parti’nin adayı Hüsamettin Çetinkaya ile
önceki dönem ve yeni dönem belediye meclis üyelerinden oluşan heyet 31 Mart’ta seçilen Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bu haber 12 Nisan 2019 - 2:21 'de eklendi ve 502 views kez görüntülendi.

AK Parti Kumluca İlçe Başkanı Erol Uysal ve beraberindeki heyet Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Erol Uysal, eski belediye başkanı ve AK Parti’nin adayı Hüsamettin Çetinkaya ile

önceki dönem ve yeni dönem belediye meclis üyelerinden oluşan heyet 31 Mart’ta seçilen Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hüsamettin Çetinkaya, “Cenazede, düğünde, üzüntülü ve sevinçli günlerimizde beraberiz. Durum böyleyken, Kumluca’mız için yapılacak her hizmetin arkasında oluruz. Seçim demokrasi içindir. Seçim insanların fikirlerini yaşadığı bir çalışma ortamıdır” dedi.

Ziyaret dolayısıyla mutlu olduğunu aktaran Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu da “Seçim çalışmalarında her gittiğim yerde festival, özellikle de Yörük Göçü yapacakmışsınız diye sordular. Kumluca’da kazanılmış bazı etkinlikler var.

Bunların her biri, binlerce, milyonlarca emeğin birikimidir. Halkın kabul gördüğü geleneksellerden vazgeçemeyiz.

Bu etkinlikleri gerçekleştirirken, sizleri yanımızda görmek isteriz. Biz hayatın her alanında sizlerle birlikte olmaktan mutlu oluruz” diye konuştu.

kumlucahaber,kumlucahaberleri,kumluca haber,kumluca haberleri,kumluca, hüsamettin çetinkaya,mustafa köleoğlu,kumluca belediye başkanı mustafa köleoğlu,kumluca belediye başkan adayı hüsamettin çetinkaya,ak parti den kumluca belediyesine ziyaret,kumluca ak parti ziyareti,kumluca ziyaret,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane