SON DAKİKA

KUMLUCA ADRASAN DA BALON BALIĞI YİYEN KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

Kumluca da 1 Kişinin Öldüğü 2 Kişinin Ağır Yaralandığı Olayda Detaylar

#Kumluca Hızırkahya da Cumartesi günü kavga sonucu 1 kişi ölümü 2 kişinin yaralanması ile ilgili olayda detaylar

Bu haber 25 Kasım 2019 - 4:43 'de eklendi ve 5.581 views kez görüntülendi.

23 Kasım Cumartesi günü Kumluca Hızırkahya mahallesinde 1 kişinin hayatını kaybettiği 2 kişinin yaralandığı olay ile ilgili başlatılan soruşturma da kavganın ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞMİŞTİ HABERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ


Hüseyin Yeni yaklaşık olarak 2 ay önce Azerbaycan’lı Muhabbat Jafarova ile evlendi. Gerçekleşen evlilik sonrasında Azeri muhabbat jafarova ‘nın akrabası Firdus Aliyeva gerçekleşen evlilik ile alakalı Hüseyin yeni ile evlilik sözleşmesi üzerine konuşmaya başladılar.


İddialara göre Azeri kadınların evlilik sürmesi için evlilik sözleşmesinde Hüseyin Yeni ‘ye ait mal varlığının Hüseyin Yeni ‘nin vefatı ile kendisine kalmasını istedi. Hüseyin yeni şiddetle buna karşı çıkması sonucu Muhabbat Jafarova, Firdus Aliyeva ve Hüseyin Yeni arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavga ya dönüştü. Kadınlardan birinin eline aldığı sert bir cisimle Hüseyin Yeni ‘nin başına vurdu.

TÜFEKLE RASTGELE ATEŞ AÇTI


Hüseyin yeni bu durum karşısında ev de bulunan av tüfeği ile rastgele ateş açtı. Tüfekten çıkan saçmalar Muhabbat Jafarova ve Firdus Aliyeva ‘ya isabet etti. Kavga ve silah seslerini duyan komşuların olayı haber vermesi üzerine Kumluca İlçe Jandarma Ekipleri ve ilk yardım ekipleri olay yerine sevkedildi.


112 Sağlık ekipleri olay yerinde Hüseyin Yeni ile Evlenen Muhabbat Jafarova ‘nın akrabası Firdus Aliyeva ‘nın hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerine gelen Cenaze Nakil Aracı ile Firdus Aliyeva ‘nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

HÜSEYİN YENİ ‘NİN SAĞLIK DURUMU KRİTİK


olay da yaralanan Hüseyin yeni ve Azeri eşi Muhabbat Jafarova olay yerine gelen Ambulanslar ile hastaneye götürüldü. Hüseyin Yeni ve Muhabbat Jafarova ilk tedavilerinin ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Hüseyin Yeni ‘nin durumunun kritik olması nedeniyle Antalya ‘da özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesine sevk edildi.
Jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından, soruşturma Kumluca Cumhuriyet başsavcılığınca başlatıldığı bildirildi.

Kumluca cinayet, kumluca da yaşanan cinayet, hızırkahya daki olay, kumluca daki olay, kumluca da ölen kişi, kumluca ölüm haberleri, kumluca haber, kumluca da bugün ölen kişi, kumluca da bugün olan olay, kumluca da yaşanan olay detayları, kumluca da bir kişi öldü, kumluca da tüfekle vuruldu, hüseyin yeni olayı, hüseyin yeni durumu, hüseyin yeni hızırkahya, sondakika kumluca haberleri, kumlucahaber, kumlucaweb haberi, Muhabbat jafarova, firdus aliveya,