SON DAKİKA

Kumluca da Balkondan Düşen Bebek Öldü

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ

Kumluca da Fırtına Sera Tekne ve Sebze Halinde Maddi Hasara Yol Açtı

Kumluca ilçesinde fırtına sebebiyle bazı seralar zarar görürken Yapraklı Deresi nde bulunan bazı tekneler zarar gördü, bir tekne battı. #kumluca

Bu haber 16 Ocak 2019 - 1:33 'de eklendi ve 262 views kez görüntülendi.

Kumluca da fırtına sebebiyle bazı seralar zarar görürken Deresi’nde bulunan bazı tekneler zarar gördü, bir tekne battı.

Kumluca ilçesi Mavikent Mahallesi’nde yaklaşık 50 teknenin bağlı bulunduğu Yapraklı Deresi’nde bazı tekneler zarar gördü, bir tekne alabora oldu. Fırtına ve yağmur nedeniyle balıkçılar da zor anlar yaşadı. Ekmek teknelerinin batmasını istemeyen tekne sahipleri imece usulü çalışarak, teknelerini kurtardı.

Tekne sahibi , öğleden sonra yağmurun ve fırtınanın etkili olduğunu belirterek “Dalga boyu yapraklı çayında 2,5 metreye yükseldi. Teknelerde birbirine çarptığı için büyük zarar gördü, bir tanesi battı. Diğer tekneleri de birbirinden uzaklaştırarak kurtardık. Eğer dalga kıranımız olsaydı bu zarar olmayabilirdi” dedi.

Kumluca’da bazı seralar da fırtınadan etkilendi. Bir sera büyük zarar görürken bazı seraların da naylonları yırtıldı. Çiftçiler, öğle saatlerinde başlayan yağmur ve fırtınanın çiftçiyi olumsuz etkilediğini dile getirdi. Allah’tan gelen durum. Daha kötüsü olabilirdi. Halimiz bu. diye aktardılar.

 

HALİN ÇATISI ÇÖKTÜ

Fırtına, Kumluca da maddi hasara yol açtı. Yağış ve fırtına nedeniyle Kumluca Sebze ve Meyve Hali’nin çatısı çöktü; bazı iş yerleri ve park halindeki araçlar zarar gördü. Sebze ve meyve yüklenen iki TIR’da, üzerlerine çatının çökmesi nedeniyle hasar meydana geldi.

 

  • Kumluca Web ANTALYA Haberleri

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane