SON DAKİKA

Kumluca Trafik Kazası 4×4 Araç Dereye Uçtu

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Trafik Kazası Minibüs Devrildi 4 Kişi Yaralandı

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Finike Elmalı Yolu Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti

ANTALYA, FİNİKE, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Antalya Karayolu Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Meral Akşener Kumluca da Coşkuyla Karşılandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya ziyareti kapsamında, Demre ve Finike nin ardından Kumluca ya geçti.

Bu haber 21 Ocak 2020 - 23:03 'de eklendi ve 429 views kez görüntülendi.

‘ELİNİ SIKMADIĞINIZ İNSAN, SİZİN DEĞİLDİR’

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Antalya ziyaretinin ikinci gününde Demre ziyaretinin ardından Finike ilçesini ziyaret etti. Finike de erken seçimler ile ilgili açıklamalarda bulunan Meral Akşener programına Kumluca ilçesi ile devam etti.

Meral Akşener’i Kumluca ‘da Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, İyi Parti Kumluca ilçe Başkanı Bekir Bircan, Kumluca Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Arif Kocacık, Kumluca İyi Parti Meclis Üyesi ve Bld Başkan Yardımcısı Mehmet Toprakcı, Kumluca İyi Parti ve Chp ‘li Meclis Üyeleri, Kumluca İyi parti ve Chp parti yönetimi ve partililer karşıladı.

Çiçekler ile karşılanan Meral Akşener’e Kumluca da yetişen sebze ve meyveler iktam edildi.

Meral Akşener Kumluca iyi Parti ilçe binası önünde yaptığı konuşmasında,  “Vatandaşımızla hemhal oluyoruz. Elini sıkmadığınız insan, sizin değildir. Kapısını çalmadığınız kimse, sizin değildir. Ayağınızı basmadığınız yer, sizin değildir. Onun için hepimiz bunu yapacağız.

Bütün ağaları burada sandalyenin üstüne çıkıp, size benim gibi hitap etmek mecburiyetinde bırakacağım inşallah. Onun için geziyoruz. Haziran sonuna kadar da Güneydoğu dahil bütün büyükşehirleri, ilçeleri tek tek dolaşacağız” dedi.

İyi Parti İlçe başkanı Bekir Bircan, Genel başkanımızın Antalya ziyaretinde ilçeleri de ziyaret etmesi bizleri onurlandırdı, İyi parti’nin çatısı altında birleşerek önümüzdeki yerel ve genel seçimlerde bizlerin görevlerinin daha üst kademelerine taşıması konusunda cesaretimizi, heyacanımızı arttırdı kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Kumluca ilçesinde halkın yoğun ilgisi ile fotoğraf çektiren Meral Akşener Antalya ziyaretinin devamı olarak Kumluca ilçesinden ayrılarak Elmalı ve Korkuteli ziyaretlerinde bulundu.

Kumluca web / Kumluca Haberleri