SON DAKİKA

KUMLUCA DA DENİZ YOLU CADDESİNDE TRAFİK KAZASI

KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Minik Ecrin i de Koruyamadık Samsun Ecrin Ölü Bulundu

Müge Anlı Programında Sevcan Kurnaz, Deniz Kurnaz, Özkan Kurnaz, Hacer Kurnaz, Kurnaz ailesinin çarpık ilişkileri gündem olmuştu. Samsun 1.5 Yaşında Ecrin Kurnaz Ölü Bulundu, #Kumlucahaberleri #SamsunEcrin #MügeAnlı

Bu haber 28 Mayıs 2019 - 2:08 'de eklendi ve 1.645 views kez görüntülendi.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 22 gündür kayıp olan 1 buçuk yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın cansız bedeni ormanlık alanda bulundu.

Samsun’da bugün saat 15.30 sıralarında, Ecrin’in kaybolduğu evin yaklaşık 5 kilometre uzağında Bağırsak Deresi mevkisinde orman muhafaza memurları tarafından ayakkabı ve elbise parçalarına rastlandı.

Ormancıların ihbarı üzerine harekete geçen jandarma, olay yeri inceleme ve AFAD ekiplerinin yaptıkları arama çalışmasında Ecrin Kurnaz’a ait olduğu düşünülen ceset parçaları ve çocuk ayakkabıları bulundu. Kıyafetler ve ayakkabıların minik Ecrin’e ait olduğunu ailesi de teyit etti. Arama çalışmasında kafatası ve kemik parçalarının bulunduğu öğrenildi. Saat 22.00 sıralarında ara verilen arama çalışmasına yarın sabah erkenden devam edileceği belirtildi.

AİLESİ TEYİT ETTİ

Olay hakkında bilgi veren Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, “Saat 15.30 civarında, çocuğun kaybolduğu evin 5 -6 km uzağında orman muhafaza memurlarının çalışması vardı. Onlar orada bir çocuk ayakkabısı ve bir de elbise parçası buldular. Bunu haber verdiler.
Bunun üzerine olay mahalline olay yeri inceleme, jandarma ve AFAD ekiplerini yönlendirdik. Bölgede yaptıkları aramalarda diğer ayakkabıyı ve başka elbise parçaları buldular. Bunları aile üyelerine gösterdik. Çocuğun ayakkabısı ve elbise parçası olduğunu söylediler. O bölgede yapılan aramalarda, kemik parçalarına ulaşıldı” dedi.

KEMİK PARÇALARI ADLİ TIPA GÖNDERİLDİ

Kemik parçalarının adli tıpa gönderildiğini belirten Kaymakam Kurnaz, “Kimlik tespiti adli tıp raporu sonucunda netleşecek. Şu anda çocuğundur demiyoruz. Fakat bulunan elbise parçaları ve ayakkabı aile fertlerine gösterildi. Çocuğa ait olduğunu teyit ettiler. Kemiklerin çocuğa ait olup olmadığının net bir tespiti için adli tıpa gönderildi. Arama çalışmasına ara verildi. Yarın tekrar devam edecek. Bölgeye köpeklerle AFAD ve olay yeri inceleme ekibi tekrar gidecek. Kadavra arama köpekleri gece vakti arama yapamadı. Yarın sabah tekrar gidecekler. Şu an itibariyle gözaltına alınan kimse yok” diye konuştu.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alanda bulunduğunu açıkladı. Köye 5 -6 km uzaklıkta ormanlık arazideki dere yatağında küçük bir çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ile ceset parçaları bulundu.

Otopsi için adli morga götürelecek minik Ecrin tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

müge anlı,müge anlı samsun ecrin olayı,samsun ecrin bulundu mu,ecrin ölü bulundu,ecrin kurnaz samsun,minik ecrin de cinsel istismar varmı, ecrin kim öldürdü, kayıp samsun ecrin olayı,müge anlı ecrin,kurnaz ailesi,samsun kurnaz ailesi,ecrin ayakkabısı bulundu,özkan kurnaz gözaltına alındı mı,özkan kurnaz tutuklandı mı,ecrin kurnaz samsun tutuklandı,anne sevcan kurnaz tutuklandı mı,babaanne hacer kurnaz samsun ecrin,ecrin olayı,deniz kurnaz tutuklandı mı,samsun ecrin müge anlı, üvey amca tutuklan dı mı,samsun ecrin üvey amca öldürdü mü,samsun ecrin hacer kurnaz mı öldürdü,samsun vezirköprü belediyesi,samsun afad,samsun vezirköprü jandarma,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane