SON DAKİKA

Kumluca Antalya Yolu Beşikçi Mahallesi Trafik Kazası

GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Samsun da 1,5 Yaşındaki Ecrin den Acı Haber Geldi

SAMSUN un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs ta evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz ın 20 gün sonra ormanlık alanda cansız bedenine ulaşıldı. #kumlucahaberleri #mügeanlı #samsunecrin

Bu haber 28 Mayıs 2019 - 1:57 'de eklendi ve 649 views kez görüntülendi.

SAMSUN’un Vezirköprü ilçesinde 7 Mayıs’ta evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın 20 gün sonra ormanlık alanda cansız bedenine ulaşıldı.

Vezirköprü ilçesinde evlerinin önünde oynarken kaybolan Ecrin Kurnaz için ailesinin kayıp başvurusu yapması üzerine ekipler harekete geçti. UMKE, AFAD ve jandarma komandolar, bölgeye arama başlattı. Evin çevresinde başlatılan aramalar belirli bir düzen içerisinde geniş alana yayıldı. Arama-kurtarma çalışmasında görevlendirilen kadavra köpeği Abrek7in evin 75 metre yakınında tepki vermesi üzerine üç ayrı bölgede de kazı çalışması gerçekleştirildi.

Savcının gözetiminde sürdürülen kazı çalışmalarından da sonuç alınamazken, üç ayrı bölgeden analiz edilmek üzere toprak numuneleri alınarak açılan böjlge kapatıldı.
Bugün kadar izine rastlanılamayan Ecrin’den öğledern sonra acı haber alındı. Talihsiz çocuğun kaybolduğu evine yaklaşık 5 -6 kilometre uzaklıktaki ormanlık alanda, 1.5 yaşlarında bir kız çocuğuna ait ceset bulundu.

Yapılan incelemeler sonucunda cesedin kayıp Ecrin’e ait olduğu ifade edildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alanda bulunduğunu açıkladı. Köye 5 -6 km uzaklıkta ormanlık arazideki dere yatağında küçük bir çocuğa ait olduğu düşünülen ayakkabı ile ceset parçaları bulundu.

Otopsi için adli morga götürelecek minik Ecrin tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

#MügeAnlı #SamsunEcrin

Kumlucaweb Kumluca Haberleri Samsun

– Samsun

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane