SON DAKİKA

Kumluca Antalya Yolu Beşikçi Mahallesi Trafik Kazası

GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Survivor Deli Hikmet Mehmet Toprak ın Davetlisi Olarak Kumluca da

Deli Hikmet, Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Toprakcı ‘nın daveti üzerine Kumluca ‘da sevdikleri ile 2 Haziran 2019 Pazar Günü Akşam saat 21 : 00 ‘de Kumluca da faaliyet gösteren bir kahve işletmesinde sevenleri ile buluşacak.

Bu haber 02 Haziran 2019 - 0:58 'de eklendi ve 540 views kez görüntülendi.

Son günlerde Survivor yarışmacısı Hikmet, yaşadığı sağlık nedenlerinden dolayı gündeme gelmişti. Peki, Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir? Hikmet adaya neden veda etti?


HİKMET TUĞSUZ KUMLUCA ‘DA


Namı diğer Toros Kaplanı ve Güreş Camiasında tanınan ismiyle Deli Hikmet Survivor yarışmasına sakatlanması sonucunda veda etmesi hayranlarını ve #Antalya ‘lı hemşehrilerini üzdü.
Deli Hikmet yarışma da söylediği gibi Şampiyon olmaya gitmedi ve gerçekten de deyimiyle birlikte efsane olmaya gitti ve öyle de oldu.
Doğal sözleri, haksızlık karşısındaki duruşu ile yarışma izleyicileri arasında da sevilen olan Deli Hikmet, Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Toprakcı ‘nın daveti üzerine Kumluca ‘da sevdikleri ile 2 Haziran 2019 Pazar Günü Akşam saat 21 : 00 ‘de Kumluca da faaliyet gösteren bir kahve işletmesinde sevenleri ile buluşacak. Kumluca Haberleri olarak Deli Hikmet ‘e tekrardan Kumluca ya Hoşgeldin diyoruz. Güreş Severler Hikmet’i yeşil sahalardan zaten tanıyor, yarışma dolayısı ile de tanıyan bir çok kitlesinin olduğunu biliyoruz.

HİKMET NEDEN ADAYA VEDA ETTİ?

Survivor yarışmacısı Hikmet, geçtiğimiz hafta oyun sırasında sakatlanmıştı.Acun Ilıcalı cumartesi akşamı yaptığı açıklamada “Doktorlarımız Hikmet’in son durumunu inceledi. Simdi size gelen sonucu açıklıyorum. Hepimizin için çok üzücü bir olay oldu ve maalesef Hikmet’in durumu çok ciddi. Metin abi başta olmak üzere verilen karara göre Hikmet Survivor’a devam edemeyecek.” demişti.

Doktor kararı ile adaya ve arkadaşlarına veda eden Hikmet, son olarak Survivor’dan elenerek veda etmeyi tercih edeceğini söyledi ve arkadaşlarıyla vedalaştı.

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi.

Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti.

Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi sporculara antrenörlük yapıyor.

deli hikmet,deli hikmet kumluca da,kumluca güreş severler,kumluca yağlı pehlivan güreşleri,kumluca belediye başkan yardımcısı Mehmet Toprakcı, Mehmet Toprak Kumluca,Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Toprak, Kumluca haber,Kumluca haberleri,Kumlucatv, Kumluca son dakika,kumluca deli hikmet haberleri,antalya büyükşehir belediye meclis üyesi mehmet toprak,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane