SON DAKİKA

Kumluca Antalya Yolu Beşikçi Mahallesi Trafik Kazası

GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Vezirköprü Savcılığından Minik Ecrin Kurnaz Açıklaması

1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz soruşturmasını yürüten Vezirköprü Cumhuriyet Savcısı Kadir Çakmak, açıklamalarda bulundu. #EcrinBebek #MügeAnlı #MinikEcrin #Samsun

Bu haber 29 Mayıs 2019 - 4:27 'de eklendi ve 2.426 views kez görüntülendi.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolduktan 21 gün sonra dün ayakkabı ve kıyafetleri bulunan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz soruşturmasını yürüten Vezirköprü Cumhuriyet Savcısı Kadir Çakmak, açıklamalarda bulundu.

Orman muhafaza memurlarının bir çocuk ayakkabısı bulması üzerine kendilerine ihbarda bulunduklarını belirten Çakmak, “Jandarma ekipleri de bizimle arama tarama faaliyetlerine katıldı. Arama yaparken ayakkabının bulunduğu noktanın etrafındaki dere yatağında elbise parçaları bulduk. Dağınık elbise parçaları takip edildi, aşağı noktadaki dere yatağında kemikler bulundu. Yüz metreye yayılmış vaziyette küçük bir çocuğa ait olduğunun tahmin ettiğimiz kafatası kemiği, kaburga kemiği, kaval kemiği gibi ufak parçalı kemikler bulundu. Vücut bütün halde değil. Şu anda Ecrin’e ait olup olmadığını da bilmiyoruz. Yaş ve kıyafet durumu uyumlu ancak kesinliğe ulaştırmak için ilgili dairelerden kriminal raporlarını alıp incelemelerimizi tamamlayacağız” dedi.

‘HAYVANİ MÜDAHALE OLDUĞU SABİT’

İnsan parçalarının gömülü değil yüzeye yayılmış halde bulunduğunu söyleyen Çakmak, “Bir hayvan müdahalesinin olduğu aşikar ve kemiklerde hayvan dişlerinin olduğu sabit. Hayvani müdahale ile mi başladı ilk süreç, yoksa insan müdahalesi ile başlayıp sonradan hayvan bulup o şekilde mi müdahale etti, onu yapılacak incelemeler sonunda tespit edeceğiz. Şu an cinsel istismar konusu en çok konuşulan konu. Bulduğumuz veriler ışığında şu an için cinsel istismara yönelik bir bulgumuz yok. İleriki aşamalarda böyle bir durum çıkarsa bununla ilgili değerlendirmeleri de yapacağız. Soruşturmanın varlık sebebi zaten bu nitelikteki bir eylemde kasten adam öldürme olduğu ortaya çıkarsa gözaltından öte tutuklama olması lazım. Ama bunun için öncelikle şüphelilerin kuvvetli suç şüphesiyle ve delilleriyle tespit edilip ona göre değerlendirilmesi lazım. Bizi adli birimler olarak, mesuliyetten alıkoyma suçu, kasten adam öldürme suçu, taksirli adam öldürme suçu ilgilendirir. Biz bu suçların işlenmiş ihtimaline binaen soruşturma yapıyoruz şu anda. Netice itibariyle doğal ölüm de çıkabilir. Çocuk kaybolmuştur ve hayvan saldırısına uğramış da olabilir. O zaman biz çekiliriz, idari birimlerin takdirine kalır. Ama bu suç şüphesi varsa, biz soruşturmamıza devam ederiz. Cesedi buraya kadar taşıyan hayvan da olabilir, insan da olabilir. Bunlar ihtimaller, biz bu ihtimalleri araştıracağız” diye konuştu.

AİLE BEKLEYİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ecrin Kurnaz’ın ailesi dere yatağında bulunan ve incelenmek üzere Adlı Tıp Kurumu’na gönderilen kafatası ve kemiklerle ilgili gelecek sonucu bekliyor.

Ecrin’in üvey dedesi Nuri Kurnaz, “Kafatası ve kemik parçalarının bulunduğu bize söylendi. Ben kendim görmedim. Çok üzgünüm. Adli Tıp’a gönderildiğini söylediler bana. Sonuçların çıkmasını bekliyoruz. İnşallah en kısa zamanda bir sonuca ulaşılır. Ecrin olabileceğini söylediler ama daha net belli değil. Başka birisi olabilir, Ecrin olabilir. Ecrin değil de demiyoruz, Ecrin de demiyoruz. Bugün de arama yapıldı. Araştırma yaptılar. Ayakkabı ve üzerindeki kıyafetin fotoğrafını gösterdiler. Ayakkabısını zaten bir kere görmüştüm. Ayakkabısı ışıklıydı. Kazak gördüğüm kadarıyla üzerindeki aynı onun, Ecrin’in. Diğer parçası burada. Annesi babası İstanbul’da, yolda, geliyorlar. Cinayet de olabilir, kurt da yemiş olabilir, birisi götürmüş de olabilir, henüz bir bilgim yok” dedi.

Ecrin’in üvey babaannesi Hacer Kurnaz ise, “Çocuğumun evin yanından kaybolduğunu biliyorum. Başka bir şey bilmiyorum. Çok kötüyüm. Ayakkabısı ile kıyafetinin fotoğrafını gösterdiler. Akşam duyunca sesim soluğum gitti. Ben böyle beklemiyordum. Onu birisi aldı, getirecek diye bekliyordum. Kim yaptıysa Allah’ından bulsun. Yavrudan ne istediniz? Kolumu kanadımı kırdınız, ciğerlerimi söktünüz” diye konuştu.

ÜVEY AMCA ÖZKAN KURNAZ MÜGE ANLI ‘YA KATILDI

Ecrin ‘in üvey amcası ve bu yaşanılan olayda milyonlarca insanın bir numaralı şüphelisi Özkan Kurnaz Pazartesi günü savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 28 Mayıs Salı günkü programa katılan Üvey Amca Özkan Kurnaz Kurtların sırtına alıp götürülebileceği iddiasında bulundu. Pazartesi günkü yayında da köyden canlı bağlantı sırasında köyde çeşme başında şeytan gördüğünü ve ecrin ‘inde bu şeytanlar tarafından götürülebileceğini iddia etti. Bu söylemleri yaparken neyi düşünerek konuştu tabiki bilemeyiz.

 müge anlı adli tıp doktoru şevki sözen, müge anlı psikiyatrist Arif Verimli, Müge anlı avukat rahmi aydın, müge anlı ekibi, müge anlı hayalleri gerçekleştiriyor, müge anlı son bölüm, müge anlı bugün ne yaşandı, müge anlı itiraf, müge anlı da itiraf etti, müge anlı haberleri, müge anlı sondakika, müge anlı kayıp bulundu mu, müge anlı cinayet çözüldü mü,

Samsun da ölü olarak bulunan minik ecrin’e ait ayakkabı ve kıyafeti

samsun minik ecrin kurnaz ölü bulundu. cinayeti kim işledi. küçük çocuğa kim kıydı

vezirköprü cumhuriyet başsavcılığı, vezirköprü savcılık açıklaması, savcılık açıklaması sondakika, sondakika minik ecrin gelişmeleri,ecrin bebek ile ilgili gelişme, özkan kurnaz ecrin kurt götürmüş olabilir, özkan kurnaz ecrin i şeytan götürmüş olabilir, müge anlı kimdir, müge anlı olayı, müge anlı şok iddia, samsun ecrin bebek, minik ecrin, minik ecrin bulundu mu,kayıp ecrin ölü bulundu, minik ecrin de cinsel istismar varmı, samsun ecrin tecavüz edildimi, samsun ecrin tecavüz bulgusu, samsun ecrin amcası, samsun ecrin sondakika, samsun ecrin kim tutuklandı, samsun ecrin kim gözaltında, samsun sevcan kurnaz, samsun özkan kurnaz, samsun deniz kurnaz, samsun hacer kurnaz, samsun vezirköprü haberleri,samsun haberleri, antalya kumluca haberleri, antalya haber, kumluca web, kumluca haberleri, samsun cinayet, müge anlı cinayet, müge anlı tecavüz, ecrin bebek olayı, minik ecrin olayı, ecrin katili kim, ecrin tecavüz eden kim, ecrin amcası kim, müge anlı ecrin kurnaz olayı, ecrin bebek şok iddia, ecrin köpek mi yedi, ecrin ölen köpeğe mi yedirildi, müge anlı şevki hoca, müge anlı arif hoca, müge anlı rahmi bey, müge anlı adli tıp doktoru şevki sözen, müge anlı psikiyatrist Arif Verimli, Müge anlı avukat rahmi aydın, müge anlı ekibi, müge anlı hayalleri gerçekleştiriyor, müge anlı son bölüm, müge anlı bugün ne yaşandı, müge anlı itiraf, müge anlı da itiraf etti, müge anlı haberleri, müge anlı sondakika, müge anlı kayıp bulundu mu, müge anlı cinayet çözüldü mü, Ecrin bebek te tecavüz varmı, ecrin bebek üvey amcası tecavüz mü etti, ecrin bebek nasıl öldü, ecrin bebeği kim öldürdü,

Kumluca haberleri - Kumluca haber - Kumluca trafik kazası - Kumluca Hal Fiyatları Kumluca belediyesi - Kumlucaweb - Antalya Kumluca Firma Rehberi - Kumluca Reklam - Kumluca Nöbetçi Eczane