SON DAKİKA

Kumluca Trafik Kazası 4×4 Araç Dereye Uçtu

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Trafik Kazası Minibüs Devrildi 4 Kişi Yaralandı

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Finike Elmalı Yolu Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti

ANTALYA, FİNİKE, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Kumluca Antalya Karayolu Trafik Kazasında 2 Kişi Yaralandı

ANTALYA, GÜNDEM, KUMLUCA, KUMLUCA HABERLERİ, KUMLUCA TRAFİK KAZASI

Yaşam ve Adalet Partisi YAP Logo Marka Antalya Kumluca Haber

Yeni parti için Antalya siyasetinde il ilçe başkanlıkları yapmış kişilerin isimleri siyasi kulislerde dolaşırken isimlerden yalanlama gelmediği dikkat çekti. Antalya Kumluca Haberleri

Bu haber 25 Ağustos 2019 - 5:28 'de eklendi ve 1.287 views kez görüntülendi.

Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın kurması beklenen yeni parti tartışmaları devam ederken Türk Patent ve Marka Kurumu’na Yaşam ve Adalet Partisi için başvuruda bulunuldu.

Antalya ve ilçelerinden görüşmelerin devam ettiği yeni parti çalışmalarında resmi başvuru kasım aralık aylarında beklenmekte..

Ali Babacan ekibinden bir siyasetçinin yeni parti için “Kasım sonu, Aralık başı” itibariyle partinin kuruluş dilekçesinin İçişleri Bakanlığı’na verileceği bilgisinin geldiği günde yeni bir parti için ilk adım atıldı.

Kısa adı YAP olan Yaşam ve Adalet Partisi için için Türk Patent ve Marka Kurumu’na (TPE) başvuru yapıldı. TPE ismi koruma ve inceleme altına aldığı belirtildi. Ayrıca yeni partinin logosunda “başak”, “güneş” ve “terazi” simgelerinin yer alması dikkat çekti.

Yaşam Ve Adalet Partisi için kimin başvuruda bulunduğu belli değil
TPE sitesinde başvuruyla ilgili, “Başvurunuz veri giriş aşamasındadır. Mal ve hizmet girişi, kodlama ve arama işlemlerinden sonra KHK”nın 7. maddesine / 6769 sayılı Kanunun 5. maddesine uygunluk açısından incelenecek olup reddedilip edilmeyeceğine karar verilecektir.” ifadelerine yer verildi.

TPE’nin erişime açık sayfasında Yaşam Ve Adalet Partisi için kimin başvuruda bulunduğu henüz belirtilmemiş.

yap antalya, yap kumluca, yaşam ve adalet partisi antalya, yaşam ve adalet partisi kumluca, yaşam ve adalet partisi alanya, yaşam ve adalet partisi finike, yaşam ve adalet partisi kepez, yaşam ve adalet partisi genel merkez, yaşam ve adalet partisi logo indir, yaşam ve adalet partisi vektörel logo, kumluca haber, kumluca haberleri, kumluca sondakika, antalya haberleri, antalya siyaset haberi,